איך אומרים לבריאות באנגלית וגם איך כותבים לבריאות

שאלה

אני קצת חלש באנגלית ואני רוצה לדעת איך אומרים לבריאות באנגלית? מי שיכול לרשום גם כיצד רושמים את זה באנגלית, אני אודה לו מאוד. תודה.

תשובה לשאלה: איך אומרים לבריאות באנגלית וגם איך כותבים לבריאות


"לבריאות" כותבים באנגלית באופן הבא: To your health."לבריאות" אומרים באנגלית באופן הבא: ראה קישור להשמעה.לבריאות בתרגום מילולי זה – To your health. אם הכוונה לברך אדם שמתעטש, אז הברכות המתאימות הן:
'God Bless You' או בקיצור: 'Bless You'
"gesundheit" גם ברכה שכיחה השאולה מהשפה הגרמנית. לחץ למידע נוסף
קישורי שמע Bless You – לחץ כאן להשמעה.gesundheit – לחץ כאן להשמעה.
 מצא מה פירוש המילה To your health ב-19 מילונים נחשבים. מצא מילים נרדפות והגדרות: לחץ למידע על To your health – מילון מרים וובסטאר (Merriam-Webster's Online Dictionary).לחץ למידע על To your health – מילון דוט קום.לחץ למידע על To your health – מילון קיימברידג' (Cambridge Advanced Learner's Dictionary).לחץ למידע על To your health – מילון אוקספורד (Oxford Dictionaries).לחץ למידע על To your health – המילון החופשי (Free Dictionary).לחץ למידע על To your health – מילון המורשת האמריקאית (American Heritage Dictionary).לחץ למידע על To your health – מילון קולינס (Collins English Dictionary).לחץ למידע על To your health – מילון Vocabulary.com.לחץ למידע על To your health – מילון וורדניק (Wordnik ).לחץ למידע על To your health – מילון וויקי (Wiktionary).לחץ למידע על To your health – מילון וובסטר (Webster's New World College Dictionary).לחץ למידע על To your health – מילון / תזאורוס וורדסמית (Wordsmyth English Dictionary).לחץ למידע על To your health – מילון אינפופליז (Infoplease.com).לחץ למידע על To your health – מילון אולטרה לינגואה (UltraLingua English Dictionary).לחץ למידע על To your health – מילון מבט אחד (onelook.com).לחץ למידע על To your health – מילון רימזון (Rhymezone.com).לחץ למידע על To your health – מילון מנמוניק (Mnemonic Dictionary).לחץ למידע על To your health – חיפוש וורדנט ( WordNet Search – 3.1).לחץ למידע על To your health – לוק וואי אפ (LookWAYup dictionary).