איך אומרים לביבה באנגלית וגם איך כותבים לביבה

שאלה

אני קצת חלש באנגלית ואני רוצה לדעת איך אומרים לביבה באנגלית? מי שיכול לרשום גם כיצד רושמים את זה באנגלית, אני אודה לו מאוד. תודה.

תשובה לשאלה: איך אומרים לביבה באנגלית וגם איך כותבים לביבה


"לביבה" כותבים באנגלית באופן הבא: Potato pancake."לביבה" אומרים באנגלית באופן הבא: לחץ ושמע כיצד אומרים לביבה באנגלית.לביבה היא מאכל מטוגן מירקות. בגירסתו הבסיסית מכיל תפוחי אדמה טריים ומרוסקים או מבושלים ומעוכים המטוגנים בשמן רותח. לחץ למידע נוסף

 מצא מה פירוש המילה Potato pancake ב-19 מילונים נחשבים. מצא מילים נרדפות והגדרות: לחץ למידע על Potato pancake – מילון מרים וובסטאר (Merriam-Webster's Online Dictionary).לחץ למידע על Potato pancake – מילון דוט קום.לחץ למידע על Potato pancake – מילון קיימברידג' (Cambridge Advanced Learner's Dictionary).לחץ למידע על Potato pancake – מילון אוקספורד (Oxford Dictionaries).לחץ למידע על Potato pancake – המילון החופשי (Free Dictionary).לחץ למידע על Potato pancake – מילון המורשת האמריקאית (American Heritage Dictionary).לחץ למידע על Potato pancake – מילון קולינס (Collins English Dictionary).לחץ למידע על Potato pancake – מילון Vocabulary.com.לחץ למידע על Potato pancake – מילון וורדניק (Wordnik ).לחץ למידע על Potato pancake – מילון וויקי (Wiktionary).לחץ למידע על Potato pancake – מילון וובסטר (Webster's New World College Dictionary).לחץ למידע על Potato pancake – מילון / תזאורוס וורדסמית (Wordsmyth English Dictionary).לחץ למידע על Potato pancake – מילון אינפופליז (Infoplease.com).לחץ למידע על Potato pancake – מילון אולטרה לינגואה (UltraLingua English Dictionary).לחץ למידע על Potato pancake – מילון מבט אחד (onelook.com).לחץ למידע על Potato pancake – מילון רימזון (Rhymezone.com).לחץ למידע על Potato pancake – מילון מנמוניק (Mnemonic Dictionary).לחץ למידע על Potato pancake – חיפוש וורדנט ( WordNet Search – 3.1).לחץ למידע על Potato pancake – לוק וואי אפ (LookWAYup dictionary).