איך אומרים כרעיים באנגלית וגם איך כותבים כרעיים

אנגלית

שאלה

חברה, מישהו כאן יכול לומר לי איך אומרים באנגלית “כרעיים”? אני אשמח אם תרשמו את זה בתשובה

תשובה לשאלה: איך אומרים כרעיים באנגלית וגם איך כותבים כרעיים


“כרעיים” כותבים באנגלית באופן הבא: Whole Chicken Leg.“כרעיים” אומרים באנגלית באופן הבא: לחץ על הקישור להשמעה.המילה כרעיים מציינת צירוף של שוק וירך מחוברים. נקרא בסלנג “רבע עוף”.
גם באנגלית משתמשים במונח רבע עוף לציון כרעיים – Chicken Leg Quarters או Leg Quarter
שם נוסף באנגלית: Whole Chicken Leg זאת אומרת רגל עוף. רגל העוף מורכבת מהשוק שנקרא באנגלית: Drumstick ומהירך שנקרא באנגלית: Thigh. לחץ למידע נוסף

 מצא מה פירוש המילה Whole Chicken Leg ב-19 מילונים נחשבים. מצא מילים נרדפות והגדרות: לחץ למידע על Whole Chicken Leg – מילון מרים וובסטאר (Merriam-Webster’s Online Dictionary).לחץ למידע על Whole Chicken Leg – מילון דוט קום.לחץ למידע על Whole Chicken Leg – מילון קיימברידג’ (Cambridge Advanced Learner’s Dictionary).לחץ למידע על Whole Chicken Leg – מילון אוקספורד (Oxford Dictionaries).לחץ למידע על Whole Chicken Leg – המילון החופשי (Free Dictionary).לחץ למידע על Whole Chicken Leg – מילון המורשת האמריקאית (American Heritage Dictionary).לחץ למידע על Whole Chicken Leg – מילון קולינס (Collins English Dictionary).לחץ למידע על Whole Chicken Leg – מילון Vocabulary.com.לחץ למידע על Whole Chicken Leg – מילון וורדניק (Wordnik ).לחץ למידע על Whole Chicken Leg – מילון וויקי (Wiktionary).לחץ למידע על Whole Chicken Leg – מילון וובסטר (Webster’s New World College Dictionary).לחץ למידע על Whole Chicken Leg – מילון / תזאורוס וורדסמית (Wordsmyth English Dictionary).לחץ למידע על Whole Chicken Leg – מילון אינפופליז (Infoplease.com).לחץ למידע על Whole Chicken Leg – מילון אולטרה לינגואה (UltraLingua English Dictionary).לחץ למידע על Whole Chicken Leg – מילון מבט אחד (onelook.com).לחץ למידע על Whole Chicken Leg – מילון רימזון (Rhymezone.com).לחץ למידע על Whole Chicken Leg – מילון מנמוניק (Mnemonic Dictionary).לחץ למידע על Whole Chicken Leg – חיפוש וורדנט ( WordNet Search – 3.1).לחץ למידע על Whole Chicken Leg – לוק וואי אפ (LookWAYup dictionary).