איך אומרים כפיל באנגלית וגם איך כותבים כפיל

שאלה

אני קצת חלש באנגלית ואני רוצה לדעת איך אומרים כפיל באנגלית? מי שיכול לרשום גם כיצד רושמים את זה באנגלית, אני אודה לו מאוד. תודה.

תשובה לשאלה: איך אומרים כפיל באנגלית וגם איך כותבים כפיל


"כפיל" כותבים באנגלית באופן הבא: doppelganger."כפיל" אומרים באנגלית באופן הבא: לחץ ושמע כיצד אומרים כפיל באנגלית.כפיל הוא אדם אשר מופיע במקום אדם אחר עימו הוא חולק דמיון חזותי למטרות שונות.
doppelganger מציין אדם הדומה לאדם אחר.
Body double הוא שם כללי לכפיל בתעשיית הסרטים ואילו stunt double כפיל בעל כישורים מיוחדים המחליף את השחקן הראשי. לחץ למידע נוסף
קישורי השמעה לכפיל באנגלית Body double – ראה קישור להשמעה.stunt double – לחץ ושמע כיצד אומרים כפיל באנגלית.
 מצא מה פירוש המילה doppelganger ב-19 מילונים נחשבים. מצא מילים נרדפות והגדרות: לחץ למידע על doppelganger – מילון מרים וובסטאר (Merriam-Webster's Online Dictionary).לחץ למידע על doppelganger – מילון דוט קום.לחץ למידע על doppelganger – מילון קיימברידג' (Cambridge Advanced Learner's Dictionary).לחץ למידע על doppelganger – מילון אוקספורד (Oxford Dictionaries).לחץ למידע על doppelganger – המילון החופשי (Free Dictionary).לחץ למידע על doppelganger – מילון המורשת האמריקאית (American Heritage Dictionary).לחץ למידע על doppelganger – מילון קולינס (Collins English Dictionary).לחץ למידע על doppelganger – מילון Vocabulary.com.לחץ למידע על doppelganger – מילון וורדניק (Wordnik ).לחץ למידע על doppelganger – מילון וויקי (Wiktionary).לחץ למידע על doppelganger – מילון וובסטר (Webster's New World College Dictionary).לחץ למידע על doppelganger – מילון / תזאורוס וורדסמית (Wordsmyth English Dictionary).לחץ למידע על doppelganger – מילון אינפופליז (Infoplease.com).לחץ למידע על doppelganger – מילון אולטרה לינגואה (UltraLingua English Dictionary).לחץ למידע על doppelganger – מילון מבט אחד (onelook.com).לחץ למידע על doppelganger – מילון רימזון (Rhymezone.com).לחץ למידע על doppelganger – מילון מנמוניק (Mnemonic Dictionary).לחץ למידע על doppelganger – חיפוש וורדנט ( WordNet Search – 3.1).לחץ למידע על doppelganger – לוק וואי אפ (LookWAYup dictionary).