איך אומרים כלב ים באנגלית וגם איך כותבים כלב ים

שאלה

אני קצת חלש באנגלית ואני רוצה לדעת איך אומרים כלב ים באנגלית? מי שיכול לרשום גם כיצד רושמים את זה באנגלית, אני אודה לו מאוד. תודה.

תשובה לשאלה: איך אומרים כלב ים באנגלית וגם איך כותבים כלב ים


"כלב ים" כותבים באנגלית באופן הבא: Earless Seal."כלב ים" אומרים באנגלית באופן הבא: לחץ כאן להשמעה.כלבי ים הם משפחת יונקים מסדרת הטורפים. המילה Seal באנגלית בדרך כלל מתייחסת בהכללה לטורפים ימיים הנקראים גם סנפירגליים, שהם על-משפחה בסדרת הטורפים ושמם המדעי הוא: Pinnipedia לחץ למידע נוסף
קישורי השמעה לכלב ים באנגלית Pinniped – לחץ ושמע כיצד אומרים כלב ים באנגלית.
 מצא מה פירוש המילה Earless Seal ב-19 מילונים נחשבים. מצא מילים נרדפות והגדרות: לחץ למידע על Earless Seal – מילון מרים וובסטאר (Merriam-Webster's Online Dictionary).לחץ למידע על Earless Seal – מילון דוט קום.לחץ למידע על Earless Seal – מילון קיימברידג' (Cambridge Advanced Learner's Dictionary).לחץ למידע על Earless Seal – מילון אוקספורד (Oxford Dictionaries).לחץ למידע על Earless Seal – המילון החופשי (Free Dictionary).לחץ למידע על Earless Seal – מילון המורשת האמריקאית (American Heritage Dictionary).לחץ למידע על Earless Seal – מילון קולינס (Collins English Dictionary).לחץ למידע על Earless Seal – מילון Vocabulary.com.לחץ למידע על Earless Seal – מילון וורדניק (Wordnik ).לחץ למידע על Earless Seal – מילון וויקי (Wiktionary).לחץ למידע על Earless Seal – מילון וובסטר (Webster's New World College Dictionary).לחץ למידע על Earless Seal – מילון / תזאורוס וורדסמית (Wordsmyth English Dictionary).לחץ למידע על Earless Seal – מילון אינפופליז (Infoplease.com).לחץ למידע על Earless Seal – מילון אולטרה לינגואה (UltraLingua English Dictionary).לחץ למידע על Earless Seal – מילון מבט אחד (onelook.com).לחץ למידע על Earless Seal – מילון רימזון (Rhymezone.com).לחץ למידע על Earless Seal – מילון מנמוניק (Mnemonic Dictionary).לחץ למידע על Earless Seal – חיפוש וורדנט ( WordNet Search – 3.1).לחץ למידע על Earless Seal – לוק וואי אפ (LookWAYup dictionary).