איך אומרים כיתה י באנגלית וגם איך כותבים כיתה י

שאלה

אני קצת חלש באנגלית ואני רוצה לדעת איך אומרים כיתה י באנגלית? מי שיכול לרשום גם כיצד רושמים את זה באנגלית, אני אודה לו מאוד. תודה.

תשובה לשאלה: איך אומרים כיתה י באנגלית וגם איך כותבים כיתה י


"כיתה י" כותבים באנגלית באופן הבא: Tenth Grade."כיתה י" אומרים באנגלית באופן הבא: לחץ על הקישור להשמעה.בארה"ב בתי הספר התכוניים מציינים את 4 שנות הלימוד האחרונות במערכת החינוך. החל מכיתה ט ועד כיתה יב.
להלן שמות הכיתות השונות באנגלית המקבילות לכיתות בארה"ב:
כיתה ט – Ninth Grade או Grade 9.
כיתה י – Tenth Grade או Grade 10.
כיתה יא – Eleventh Grade או Grade 11
כיתה יב – Twelfth Grade או Senior Year או Grade Twelve. לחץ למידע נוסף
קבצי שמע: Grade 10 – לחץ על הקישור להשמעה.
 מצא מה פירוש המילה Tenth Grade ב-19 מילונים נחשבים. מצא מילים נרדפות והגדרות: לחץ למידע על Tenth Grade – מילון מרים וובסטאר (Merriam-Webster's Online Dictionary).לחץ למידע על Tenth Grade – מילון דוט קום.לחץ למידע על Tenth Grade – מילון קיימברידג' (Cambridge Advanced Learner's Dictionary).לחץ למידע על Tenth Grade – מילון אוקספורד (Oxford Dictionaries).לחץ למידע על Tenth Grade – המילון החופשי (Free Dictionary).לחץ למידע על Tenth Grade – מילון המורשת האמריקאית (American Heritage Dictionary).לחץ למידע על Tenth Grade – מילון קולינס (Collins English Dictionary).לחץ למידע על Tenth Grade – מילון Vocabulary.com.לחץ למידע על Tenth Grade – מילון וורדניק (Wordnik ).לחץ למידע על Tenth Grade – מילון וויקי (Wiktionary).לחץ למידע על Tenth Grade – מילון וובסטר (Webster's New World College Dictionary).לחץ למידע על Tenth Grade – מילון / תזאורוס וורדסמית (Wordsmyth English Dictionary).לחץ למידע על Tenth Grade – מילון אינפופליז (Infoplease.com).לחץ למידע על Tenth Grade – מילון אולטרה לינגואה (UltraLingua English Dictionary).לחץ למידע על Tenth Grade – מילון מבט אחד (onelook.com).לחץ למידע על Tenth Grade – מילון רימזון (Rhymezone.com).לחץ למידע על Tenth Grade – מילון מנמוניק (Mnemonic Dictionary).לחץ למידע על Tenth Grade – חיפוש וורדנט ( WordNet Search – 3.1).לחץ למידע על Tenth Grade – לוק וואי אפ (LookWAYup dictionary).