איך אומרים ישוב באנגלית וגם איך כותבים ישוב

שאלה

אני קצת חלש באנגלית ואני רוצה לדעת איך אומרים ישוב באנגלית? מי שיכול לרשום גם כיצד רושמים את זה באנגלית, אני אודה לו מאוד. תודה.

תשובה לשאלה: איך אומרים ישוב באנגלית וגם איך כותבים ישוב


"ישוב" כותבים באנגלית באופן הבא: Settlement."ישוב" אומרים באנגלית באופן הבא: לחץ כאן להשמעה.יישוב הוא תחום גאוגרפי המהווה יחידה אחת בעלת מאפיינים מוגדרים ומשמש למגורי קבע של בני אדם. לחץ למידע נוסף
קבצי שמע: Locality – לחץ על הקישור להשמעה.Populated Place – לחץ ושמע כיצד אומרים ישוב באנגלית.
 מצא מה פירוש המילה Settlement ב-19 מילונים נחשבים. מצא מילים נרדפות והגדרות: לחץ למידע על Settlement – מילון מרים וובסטאר (Merriam-Webster's Online Dictionary).לחץ למידע על Settlement – מילון דוט קום.לחץ למידע על Settlement – מילון קיימברידג' (Cambridge Advanced Learner's Dictionary).לחץ למידע על Settlement – מילון אוקספורד (Oxford Dictionaries).לחץ למידע על Settlement – המילון החופשי (Free Dictionary).לחץ למידע על Settlement – מילון המורשת האמריקאית (American Heritage Dictionary).לחץ למידע על Settlement – מילון קולינס (Collins English Dictionary).לחץ למידע על Settlement – מילון Vocabulary.com.לחץ למידע על Settlement – מילון וורדניק (Wordnik ).לחץ למידע על Settlement – מילון וויקי (Wiktionary).לחץ למידע על Settlement – מילון וובסטר (Webster's New World College Dictionary).לחץ למידע על Settlement – מילון / תזאורוס וורדסמית (Wordsmyth English Dictionary).לחץ למידע על Settlement – מילון אינפופליז (Infoplease.com).לחץ למידע על Settlement – מילון אולטרה לינגואה (UltraLingua English Dictionary).לחץ למידע על Settlement – מילון מבט אחד (onelook.com).לחץ למידע על Settlement – מילון רימזון (Rhymezone.com).לחץ למידע על Settlement – מילון מנמוניק (Mnemonic Dictionary).לחץ למידע על Settlement – חיפוש וורדנט ( WordNet Search – 3.1).לחץ למידע על Settlement – לוק וואי אפ (LookWAYup dictionary).