איך אומרים יזיז באנגלית וגם איך כותבים יזיז

שאלה

אני קצת חלש באנגלית ואני רוצה לדעת איך אומרים יזיז באנגלית? מי שיכול לרשום גם כיצד רושמים את זה באנגלית, אני אודה לו מאוד. תודה.

תשובה לשאלה: איך אומרים יזיז באנגלית וגם איך כותבים יזיז


"יזיז" כותבים באנגלית באופן הבא: Casual Sexual Relationship."יזיז" אומרים באנגלית באופן הבא: לחץ על הקישור להשמעה.אם הכוונה ליזיז במשמעות של בן זוג לצורך קיום יחסי מין. המילים המתאימות בסלנג הן: Fuck Buddy או Friend With Benefits שנקרא גם בקיצור Fwb.
מערכת יחסים של יזיזות תקרא: Casual Sexual Relationship או Casual Relationship או Casual Dating לחץ למידע נוסף
קבצי שמע: Fuck Buddy – לחץ על הקישור להשמעה.Friend With Benefits – לחץ ושמע כיצד אומרים יזיז באנגלית.
 מצא מה פירוש המילה Casual Sexual Relationship ב-19 מילונים נחשבים. מצא מילים נרדפות והגדרות: לחץ למידע על Casual Sexual Relationship – מילון מרים וובסטאר (Merriam-Webster's Online Dictionary).
לחץ למידע על Casual Sexual Relationship – מילון קיימברידג' (Cambridge Advanced Learner's Dictionary).לחץ למידע על Casual Sexual Relationship – מילון אוקספורד (Oxford Dictionaries).לחץ למידע על Casual Sexual Relationship – המילון החופשי (Free Dictionary).לחץ למידע על Casual Sexual Relationship – מילון המורשת האמריקאית (American Heritage Dictionary).לחץ למידע על Casual Sexual Relationship – מילון קולינס (Collins English Dictionary).
לחץ למידע על Casual Sexual Relationship – מילון וורדניק (Wordnik ).לחץ למידע על Casual Sexual Relationship – מילון וויקי (Wiktionary).לחץ למידע על Casual Sexual Relationship – מילון וובסטר (Webster's New World College Dictionary).לחץ למידע על Casual Sexual Relationship – מילון / תזאורוס וורדסמית (Wordsmyth English Dictionary).לחץ למידע על Casual Sexual Relationship – מילון אינפופליז (Infoplease.com).לחץ למידע על Casual Sexual Relationship – מילון אולטרה לינגואה (UltraLingua English Dictionary).לחץ למידע על Casual Sexual Relationship – מילון מבט אחד (onelook.com).לחץ למידע על Casual Sexual Relationship – מילון רימזון (Rhymezone.com).לחץ למידע על Casual Sexual Relationship – מילון מנמוניק (Mnemonic Dictionary).לחץ למידע על Casual Sexual Relationship – חיפוש וורדנט ( WordNet Search – 3.1).לחץ למידע על Casual Sexual Relationship – לוק וואי אפ (LookWAYup dictionary).