איך אומרים טלפון שבור באנגלית וגם איך כותבים טלפון שבור

שאלה

אני קצת חלש באנגלית ואני רוצה לדעת איך אומרים טלפון שבור באנגלית? מי שיכול לרשום גם כיצד רושמים את זה באנגלית, אני אודה לו מאוד. תודה.

תשובה לשאלה: איך אומרים טלפון שבור באנגלית וגם איך כותבים טלפון שבור


“טלפון שבור” כותבים באנגלית באופן הבא: Chinese Whispers.“טלפון שבור” אומרים באנגלית באופן הבא: לחץ על הקישור להשמעה.טלפון שבור הוא משחק מיומנות דיבור משחק שיתופי בו כל משתתף לוחש בתורו למשתתף הבא אחריו בתור ביטוי או משפט שלחש לו המשתתף הקודם בתור.
להלן רשימת מילים המציינות את המשחק “טלפון שבור” באנגלית:
Broken Telephone
Operator
Grapevine
Whisper Down The Lane
Gossip
Secret Message
The Messenger Game
Pass The Message
לחץ למידע נוסף
קישורי שמע Telephone – לחץ על הקישור להשמעה.
 מצא מה פירוש המילה Chinese Whispers ב-19 מילונים נחשבים. מצא מילים נרדפות והגדרות: לחץ למידע על Chinese Whispers – מילון מרים וובסטאר (Merriam-Webster’s Online Dictionary).לחץ למידע על Chinese Whispers – מילון דוט קום.לחץ למידע על Chinese Whispers – מילון קיימברידג’ (Cambridge Advanced Learner’s Dictionary).לחץ למידע על Chinese Whispers – מילון אוקספורד (Oxford Dictionaries).לחץ למידע על Chinese Whispers – המילון החופשי (Free Dictionary).לחץ למידע על Chinese Whispers – מילון המורשת האמריקאית (American Heritage Dictionary).לחץ למידע על Chinese Whispers – מילון קולינס (Collins English Dictionary).לחץ למידע על Chinese Whispers – מילון Vocabulary.com.לחץ למידע על Chinese Whispers – מילון וורדניק (Wordnik ).לחץ למידע על Chinese Whispers – מילון וויקי (Wiktionary).לחץ למידע על Chinese Whispers – מילון וובסטר (Webster’s New World College Dictionary).לחץ למידע על Chinese Whispers – מילון / תזאורוס וורדסמית (Wordsmyth English Dictionary).לחץ למידע על Chinese Whispers – מילון אינפופליז (Infoplease.com).לחץ למידע על Chinese Whispers – מילון אולטרה לינגואה (UltraLingua English Dictionary).לחץ למידע על Chinese Whispers – מילון מבט אחד (onelook.com).לחץ למידע על Chinese Whispers – מילון רימזון (Rhymezone.com).לחץ למידע על Chinese Whispers – מילון מנמוניק (Mnemonic Dictionary).לחץ למידע על Chinese Whispers – חיפוש וורדנט ( WordNet Search – 3.1).לחץ למידע על Chinese Whispers – לוק וואי אפ (LookWAYup dictionary).