איך אומרים טיול באנגלית וגם איך כותבים טיול

שאלה

אני קצת חלש באנגלית ואני רוצה לדעת איך אומרים טיול באנגלית? מי שיכול לרשום גם כיצד רושמים את זה באנגלית, אני אודה לו מאוד. תודה.

תשובה לשאלה: איך אומרים טיול באנגלית וגם איך כותבים טיול


"טיול" כותבים באנגלית באופן הבא: Travel."טיול" אומרים באנגלית באופן הבא: לחץ ושמע כיצד אומרים טיול באנגלית.ההבדל בין המילים "מסע" ו"טיול" הן שמסע מתייחס למעבר בין מקומות שונים מסיבות שונות ולא תמיד המסע מסתיים בנקודת המוצע. ואילו המילה "טיול" מתארת מסע שנועד להנאה, לימוד ובילוי, ובסופו חוזר המטייל בדרך כלל אל תחנת המוצא.
המילים Travel ו-Trip מציינות הן מסע וגם טיול.
Trekking הוא כינוי למסלול טיול רגלי האורך בין מספר שעות למספר ימים. לחץ למידע נוסף
קישורי השמעה לטיול באנגלית Trip – ראה קישור להשמעה.Trekking – לחץ כאן להשמעה.
 מצא מה פירוש המילה Travel ב-19 מילונים נחשבים. מצא מילים נרדפות והגדרות: לחץ למידע על Travel – מילון מרים וובסטאר (Merriam-Webster's Online Dictionary).לחץ למידע על Travel – מילון דוט קום.לחץ למידע על Travel – מילון קיימברידג' (Cambridge Advanced Learner's Dictionary).לחץ למידע על Travel – מילון אוקספורד (Oxford Dictionaries).לחץ למידע על Travel – המילון החופשי (Free Dictionary).לחץ למידע על Travel – מילון המורשת האמריקאית (American Heritage Dictionary).לחץ למידע על Travel – מילון קולינס (Collins English Dictionary).לחץ למידע על Travel – מילון Vocabulary.com.לחץ למידע על Travel – מילון וורדניק (Wordnik ).לחץ למידע על Travel – מילון וויקי (Wiktionary).לחץ למידע על Travel – מילון וובסטר (Webster's New World College Dictionary).לחץ למידע על Travel – מילון / תזאורוס וורדסמית (Wordsmyth English Dictionary).לחץ למידע על Travel – מילון אינפופליז (Infoplease.com).לחץ למידע על Travel – מילון אולטרה לינגואה (UltraLingua English Dictionary).לחץ למידע על Travel – מילון מבט אחד (onelook.com).לחץ למידע על Travel – מילון רימזון (Rhymezone.com).לחץ למידע על Travel – מילון מנמוניק (Mnemonic Dictionary).לחץ למידע על Travel – חיפוש וורדנט ( WordNet Search – 3.1).לחץ למידע על Travel – לוק וואי אפ (LookWAYup dictionary).