איך אומרים טטריס באנגלית וגם איך כותבים טטריס

שאלה

אני קצת חלש באנגלית ואני רוצה לדעת איך אומרים טטריס באנגלית? מי שיכול לרשום גם כיצד רושמים את זה באנגלית, אני אודה לו מאוד. תודה.

תשובה לשאלה: איך אומרים טטריס באנגלית וגם איך כותבים טטריס


"טטריס" כותבים באנגלית באופן הבא: Tile-Matching Video Game."טטריס" אומרים באנגלית באופן הבא: ראה קישור להשמעה.Tile Matching Video Game – סוגר שטחים הוא ז'אנר של משחקי מחשב שהמשחק נדרש להתאים חלקי פאזל שונים. לחץ למידע נוסף

 מצא מה פירוש המילה Tile-Matching Video Game ב-19 מילונים נחשבים. מצא מילים נרדפות והגדרות: לחץ למידע על Tile-Matching Video Game – מילון מרים וובסטאר (Merriam-Webster's Online Dictionary).
לחץ למידע על Tile-Matching Video Game – מילון קיימברידג' (Cambridge Advanced Learner's Dictionary).לחץ למידע על Tile-Matching Video Game – מילון אוקספורד (Oxford Dictionaries).לחץ למידע על Tile-Matching Video Game – המילון החופשי (Free Dictionary).לחץ למידע על Tile-Matching Video Game – מילון המורשת האמריקאית (American Heritage Dictionary).לחץ למידע על Tile-Matching Video Game – מילון קולינס (Collins English Dictionary).
לחץ למידע על Tile-Matching Video Game – מילון וורדניק (Wordnik ).לחץ למידע על Tile-Matching Video Game – מילון וויקי (Wiktionary).לחץ למידע על Tile-Matching Video Game – מילון וובסטר (Webster's New World College Dictionary).לחץ למידע על Tile-Matching Video Game – מילון / תזאורוס וורדסמית (Wordsmyth English Dictionary).לחץ למידע על Tile-Matching Video Game – מילון אינפופליז (Infoplease.com).לחץ למידע על Tile-Matching Video Game – מילון אולטרה לינגואה (UltraLingua English Dictionary).לחץ למידע על Tile-Matching Video Game – מילון מבט אחד (onelook.com).לחץ למידע על Tile-Matching Video Game – מילון רימזון (Rhymezone.com).לחץ למידע על Tile-Matching Video Game – מילון מנמוניק (Mnemonic Dictionary).לחץ למידע על Tile-Matching Video Game – חיפוש וורדנט ( WordNet Search – 3.1).לחץ למידע על Tile-Matching Video Game – לוק וואי אפ (LookWAYup dictionary).