איך אומרים טחול באנגלית וגם איך כותבים טחול

שאלה

אני קצת חלש באנגלית ואני רוצה לדעת איך אומרים טחול באנגלית? מי שיכול לרשום גם כיצד רושמים את זה באנגלית, אני אודה לו מאוד. תודה.

תשובה לשאלה: איך אומרים טחול באנגלית וגם איך כותבים טחול


"טחול" כותבים באנגלית באופן הבא: Spleen."טחול" אומרים באנגלית באופן הבא: לחץ ושמע כיצד אומרים טחול באנגלית.הטחול הוא איבר פנימי המהווה חלק ממערכת הלימפה. צבעו של הטחול הוא סגול אדום הוא רך וגודלו כגודל אגרוף. הטחול נמצא בחלק העליון והשמאלי של חלל הבטן, לצד הקיבה ומאחורי הצלעות התחתונות. לחץ למידע נוסף

 מצא מה פירוש המילה Spleen ב-19 מילונים נחשבים. מצא מילים נרדפות והגדרות: לחץ למידע על Spleen – מילון מרים וובסטאר (Merriam-Webster's Online Dictionary).לחץ למידע על Spleen – מילון דוט קום.לחץ למידע על Spleen – מילון קיימברידג' (Cambridge Advanced Learner's Dictionary).לחץ למידע על Spleen – מילון אוקספורד (Oxford Dictionaries).לחץ למידע על Spleen – המילון החופשי (Free Dictionary).לחץ למידע על Spleen – מילון המורשת האמריקאית (American Heritage Dictionary).לחץ למידע על Spleen – מילון קולינס (Collins English Dictionary).לחץ למידע על Spleen – מילון Vocabulary.com.לחץ למידע על Spleen – מילון וורדניק (Wordnik ).לחץ למידע על Spleen – מילון וויקי (Wiktionary).לחץ למידע על Spleen – מילון וובסטר (Webster's New World College Dictionary).לחץ למידע על Spleen – מילון / תזאורוס וורדסמית (Wordsmyth English Dictionary).לחץ למידע על Spleen – מילון אינפופליז (Infoplease.com).לחץ למידע על Spleen – מילון אולטרה לינגואה (UltraLingua English Dictionary).לחץ למידע על Spleen – מילון מבט אחד (onelook.com).לחץ למידע על Spleen – מילון רימזון (Rhymezone.com).לחץ למידע על Spleen – מילון מנמוניק (Mnemonic Dictionary).לחץ למידע על Spleen – חיפוש וורדנט ( WordNet Search – 3.1).לחץ למידע על Spleen – לוק וואי אפ (LookWAYup dictionary).