איך אומרים חשבון נפש באנגלית וגם איך כותבים חשבון נפש

שאלה

אני קצת חלש באנגלית ואני רוצה לדעת איך אומרים חשבון נפש באנגלית? מי שיכול לרשום גם כיצד רושמים את זה באנגלית, אני אודה לו מאוד. תודה.

תשובה לשאלה: איך אומרים חשבון נפש באנגלית וגם איך כותבים חשבון נפש


"חשבון נפש" כותבים באנגלית באופן הבא: Soul Searching."חשבון נפש" אומרים באנגלית באופן הבא: לחץ כאן להשמעה.חשבון נפש היא מצב של חקירה עצמית פנימית ומעמיקה שבה אדם בוחן את עצמו, גישתו ומניעיו. הביטוי השגור באנגלית עבור חשבון נפש הוא Soul Searching. הביטוי Accounting Of The Soul הוא יותר תרגום מילולי באנגלית ועושים בו שימוש בטקסטים של דוברי עברית המתייחסים ל"חשבון נפש" באנגלית. לחץ למידע נוסף
כיצד אומרים חשבון נפש באנגלית Soul Seeking – ראה קישור להשמעה.Accounting Of The Soul – לחץ ושמע כיצד אומרים חשבון נפש באנגלית.
 מצא מה פירוש המילה Soul Searching ב-19 מילונים נחשבים. מצא מילים נרדפות והגדרות: לחץ למידע על Soul Searching – מילון מרים וובסטאר (Merriam-Webster's Online Dictionary).לחץ למידע על Soul Searching – מילון דוט קום.לחץ למידע על Soul Searching – מילון קיימברידג' (Cambridge Advanced Learner's Dictionary).לחץ למידע על Soul Searching – מילון אוקספורד (Oxford Dictionaries).לחץ למידע על Soul Searching – המילון החופשי (Free Dictionary).לחץ למידע על Soul Searching – מילון המורשת האמריקאית (American Heritage Dictionary).לחץ למידע על Soul Searching – מילון קולינס (Collins English Dictionary).לחץ למידע על Soul Searching – מילון Vocabulary.com.לחץ למידע על Soul Searching – מילון וורדניק (Wordnik ).לחץ למידע על Soul Searching – מילון וויקי (Wiktionary).לחץ למידע על Soul Searching – מילון וובסטר (Webster's New World College Dictionary).לחץ למידע על Soul Searching – מילון / תזאורוס וורדסמית (Wordsmyth English Dictionary).לחץ למידע על Soul Searching – מילון אינפופליז (Infoplease.com).לחץ למידע על Soul Searching – מילון אולטרה לינגואה (UltraLingua English Dictionary).לחץ למידע על Soul Searching – מילון מבט אחד (onelook.com).לחץ למידע על Soul Searching – מילון רימזון (Rhymezone.com).לחץ למידע על Soul Searching – מילון מנמוניק (Mnemonic Dictionary).לחץ למידע על Soul Searching – חיפוש וורדנט ( WordNet Search – 3.1).לחץ למידע על Soul Searching – לוק וואי אפ (LookWAYup dictionary).