איך אומרים חריגה באנגלית וגם איך כותבים חריגה

שאלה

אני קצת חלש באנגלית ואני רוצה לדעת איך אומרים חריגה באנגלית? מי שיכול לרשום גם כיצד רושמים את זה באנגלית, אני אודה לו מאוד. תודה.

תשובה לשאלה: איך אומרים חריגה באנגלית וגם איך כותבים חריגה


“חריגה” כותבים באנגלית באופן הבא: Deviation.“חריגה” אומרים באנגלית באופן הבא: לחץ ושמע כיצד אומרים חריגה באנגלית.המילה Exception באנגלית מתייחסת למילה חריגה בעברית במשמעות של משהו או מישהו שהוא שונה מאחרים או מקרה שלא חל עליו החוק.
Deviation מתארת חריגה במובן של פעולה, התנהגות או מצב שהוא שונה מהרגיל או הצפוי. Deviation גם מייצג את השוני בין ממוצע בקבוצה לבין חבר מאותה הקבוצה. לחץ למידע נוסף
כיצד אומרים חריגה באנגלית Exception – לחץ ושמע כיצד אומרים חריגה באנגלית.
 מצא מה פירוש המילה Deviation ב-19 מילונים נחשבים. מצא מילים נרדפות והגדרות: לחץ למידע על Deviation – מילון מרים וובסטאר (Merriam-Webster’s Online Dictionary).לחץ למידע על Deviation – מילון דוט קום.לחץ למידע על Deviation – מילון קיימברידג’ (Cambridge Advanced Learner’s Dictionary).לחץ למידע על Deviation – מילון אוקספורד (Oxford Dictionaries).לחץ למידע על Deviation – המילון החופשי (Free Dictionary).לחץ למידע על Deviation – מילון המורשת האמריקאית (American Heritage Dictionary).לחץ למידע על Deviation – מילון קולינס (Collins English Dictionary).לחץ למידע על Deviation – מילון Vocabulary.com.לחץ למידע על Deviation – מילון וורדניק (Wordnik ).לחץ למידע על Deviation – מילון וויקי (Wiktionary).לחץ למידע על Deviation – מילון וובסטר (Webster’s New World College Dictionary).לחץ למידע על Deviation – מילון / תזאורוס וורדסמית (Wordsmyth English Dictionary).לחץ למידע על Deviation – מילון אינפופליז (Infoplease.com).לחץ למידע על Deviation – מילון אולטרה לינגואה (UltraLingua English Dictionary).לחץ למידע על Deviation – מילון מבט אחד (onelook.com).לחץ למידע על Deviation – מילון רימזון (Rhymezone.com).לחץ למידע על Deviation – מילון מנמוניק (Mnemonic Dictionary).לחץ למידע על Deviation – חיפוש וורדנט ( WordNet Search – 3.1).לחץ למידע על Deviation – לוק וואי אפ (LookWAYup dictionary).