איך אומרים חציל באנגלית וגם איך כותבים חציל

שאלה

אני קצת חלש באנגלית ואני רוצה לדעת איך אומרים חציל באנגלית? מי שיכול לרשום גם כיצד רושמים את זה באנגלית, אני אודה לו מאוד. תודה.

תשובה לשאלה: איך אומרים חציל באנגלית וגם איך כותבים חציל


"חציל" כותבים באנגלית באופן הבא: Eggplant."חציל" אומרים באנגלית באופן הבא: ראה קישור להשמעה.להלן רשימת מילים המציינות את המילה חציל באנגלית:
Aubergine
Melongene
Garden Egg
Guinea Squash
לחץ למידע נוסף

 מצא מה פירוש המילה Eggplant ב-19 מילונים נחשבים. מצא מילים נרדפות והגדרות: לחץ למידע על Eggplant – מילון מרים וובסטאר (Merriam-Webster's Online Dictionary).לחץ למידע על Eggplant – מילון דוט קום.לחץ למידע על Eggplant – מילון קיימברידג' (Cambridge Advanced Learner's Dictionary).לחץ למידע על Eggplant – מילון אוקספורד (Oxford Dictionaries).לחץ למידע על Eggplant – המילון החופשי (Free Dictionary).לחץ למידע על Eggplant – מילון המורשת האמריקאית (American Heritage Dictionary).לחץ למידע על Eggplant – מילון קולינס (Collins English Dictionary).לחץ למידע על Eggplant – מילון Vocabulary.com.לחץ למידע על Eggplant – מילון וורדניק (Wordnik ).לחץ למידע על Eggplant – מילון וויקי (Wiktionary).לחץ למידע על Eggplant – מילון וובסטר (Webster's New World College Dictionary).לחץ למידע על Eggplant – מילון / תזאורוס וורדסמית (Wordsmyth English Dictionary).לחץ למידע על Eggplant – מילון אינפופליז (Infoplease.com).לחץ למידע על Eggplant – מילון אולטרה לינגואה (UltraLingua English Dictionary).לחץ למידע על Eggplant – מילון מבט אחד (onelook.com).לחץ למידע על Eggplant – מילון רימזון (Rhymezone.com).לחץ למידע על Eggplant – מילון מנמוניק (Mnemonic Dictionary).לחץ למידע על Eggplant – חיפוש וורדנט ( WordNet Search – 3.1).לחץ למידע על Eggplant – לוק וואי אפ (LookWAYup dictionary).