איך אומרים חמץ באנגלית וגם איך כותבים חמץ

שאלה

אני קצת חלש באנגלית ואני רוצה לדעת איך אומרים חמץ באנגלית? מי שיכול לרשום גם כיצד רושמים את זה באנגלית, אני אודה לו מאוד. תודה.

תשובה לשאלה: איך אומרים חמץ באנגלית וגם איך כותבים חמץ


"חמץ" כותבים באנגלית באופן הבא: Chametz."חמץ" אומרים באנגלית באופן הבא: לחץ על הקישור להשמעה.חמץ הוא קמח של אחד או יותר מחמשת מיני דגן (חיטה, שעורה, כוסמין, שיבולת שועל ושיפון) שבא במגע עם מים, וכתוצאה מכך תפח. חמץ באנגלית אומרים: Chametz ואם מישהו לא מכיר את המונח הזה אפשר להסביר לו שמדובר במזונות שתופחים: Leavened Foods לחץ למידע נוסף
קבצי שמע: Leavened Foods – לחץ על הקישור להשמעה.
 מצא מה פירוש המילה Chametz ב-19 מילונים נחשבים. מצא מילים נרדפות והגדרות: לחץ למידע על Chametz – מילון מרים וובסטאר (Merriam-Webster's Online Dictionary).לחץ למידע על Chametz – מילון דוט קום.לחץ למידע על Chametz – מילון קיימברידג' (Cambridge Advanced Learner's Dictionary).לחץ למידע על Chametz – מילון אוקספורד (Oxford Dictionaries).לחץ למידע על Chametz – המילון החופשי (Free Dictionary).לחץ למידע על Chametz – מילון המורשת האמריקאית (American Heritage Dictionary).לחץ למידע על Chametz – מילון קולינס (Collins English Dictionary).לחץ למידע על Chametz – מילון Vocabulary.com.לחץ למידע על Chametz – מילון וורדניק (Wordnik ).לחץ למידע על Chametz – מילון וויקי (Wiktionary).לחץ למידע על Chametz – מילון וובסטר (Webster's New World College Dictionary).לחץ למידע על Chametz – מילון / תזאורוס וורדסמית (Wordsmyth English Dictionary).לחץ למידע על Chametz – מילון אינפופליז (Infoplease.com).לחץ למידע על Chametz – מילון אולטרה לינגואה (UltraLingua English Dictionary).לחץ למידע על Chametz – מילון מבט אחד (onelook.com).לחץ למידע על Chametz – מילון רימזון (Rhymezone.com).לחץ למידע על Chametz – מילון מנמוניק (Mnemonic Dictionary).לחץ למידע על Chametz – חיפוש וורדנט ( WordNet Search – 3.1).לחץ למידע על Chametz – לוק וואי אפ (LookWAYup dictionary).