איך אומרים החלקה יפנית באנגלית וגם איך כותבים החלקה יפנית

שאלה

אני קצת חלש באנגלית ואני רוצה לדעת איך אומרים החלקה יפנית באנגלית? מי שיכול לרשום גם כיצד רושמים את זה באנגלית, אני אודה לו מאוד. תודה.

תשובה לשאלה: איך אומרים החלקה יפנית באנגלית וגם איך כותבים החלקה יפנית


"החלקה יפנית" כותבים באנגלית באופן הבא: Japanese Hair Straightening."החלקה יפנית" אומרים באנגלית באופן הבא: לחץ ושמע כיצד אומרים החלקה יפנית באנגלית.החלקה יפנית הינה שם כללי להחלקת שיער שבה עושים שימוש במספר תערובות המשמשות לשינוי כימי של השיער. סוג החלקה זה הינו קבוע ולא דועך עם הזמן. לחץ למידע נוסף
קישורי השמעה להחלקה יפנית באנגלית Thermal Reconditioning – ראה קישור להשמעה.
 מצא מה פירוש המילה Japanese Hair Straightening ב-19 מילונים נחשבים. מצא מילים נרדפות והגדרות: לחץ למידע על Japanese Hair Straightening – מילון מרים וובסטאר (Merriam-Webster's Online Dictionary).
לחץ למידע על Japanese Hair Straightening – מילון קיימברידג' (Cambridge Advanced Learner's Dictionary).לחץ למידע על Japanese Hair Straightening – מילון אוקספורד (Oxford Dictionaries).לחץ למידע על Japanese Hair Straightening – המילון החופשי (Free Dictionary).לחץ למידע על Japanese Hair Straightening – מילון המורשת האמריקאית (American Heritage Dictionary).לחץ למידע על Japanese Hair Straightening – מילון קולינס (Collins English Dictionary).
לחץ למידע על Japanese Hair Straightening – מילון וורדניק (Wordnik ).לחץ למידע על Japanese Hair Straightening – מילון וויקי (Wiktionary).לחץ למידע על Japanese Hair Straightening – מילון וובסטר (Webster's New World College Dictionary).לחץ למידע על Japanese Hair Straightening – מילון / תזאורוס וורדסמית (Wordsmyth English Dictionary).לחץ למידע על Japanese Hair Straightening – מילון אינפופליז (Infoplease.com).לחץ למידע על Japanese Hair Straightening – מילון אולטרה לינגואה (UltraLingua English Dictionary).לחץ למידע על Japanese Hair Straightening – מילון מבט אחד (onelook.com).לחץ למידע על Japanese Hair Straightening – מילון רימזון (Rhymezone.com).לחץ למידע על Japanese Hair Straightening – מילון מנמוניק (Mnemonic Dictionary).לחץ למידע על Japanese Hair Straightening – חיפוש וורדנט ( WordNet Search – 3.1).לחץ למידע על Japanese Hair Straightening – לוק וואי אפ (LookWAYup dictionary).