איך אומרים ברית מילה באנגלית וגם איך כותבים ברית מילה

שאלה

אני קצת חלש באנגלית ואני רוצה לדעת איך אומרים ברית מילה באנגלית? מי שיכול לרשום גם כיצד רושמים את זה באנגלית, אני אודה לו מאוד. תודה.

תשובה לשאלה: איך אומרים ברית מילה באנגלית וגם איך כותבים ברית מילה


"ברית מילה" כותבים באנגלית באופן הבא: Circumcision."ברית מילה" אומרים באנגלית באופן הבא: ראה קישור להשמעה.מילה היא ניתוח לחיתוך וסילוק העורלה, שהיא העור העוטף ומכסה את קצה איבר המין של הזכר הערל. המילה מתבצעת לרוב כחלק מטקס דתי בדתות כמו ביהדות ובאסלאם ובכמה זרמים בנצרות שבהן המילה היא מצווה דתית, והיא מתבצעת גם למטרות רפואיות.
למידע נוסף בויקיפדיה באנגלית – לחץ כאן
למידע נוסף בויקיפדיה בעברית – לחץ כאן
להלן תרגום של המילה "ברית מילה" מתרגום גוגל טרנסלייט.
Circumcision – ברית מילה > לחץ להשמעה
הצעות לתרגומים נוספים מגוגל טרנסלייט עם פירוש מנוקד:
circumcision – בְּרִית מִילָה, מִילָה, מוּלָה > לחץ להשמעה

 מצא מה פירוש המילה Circumcision ב-19 מילונים נחשבים. מצא מילים נרדפות והגדרות: לחץ למידע על Circumcision – מילון מרים וובסטאר (Merriam-Webster's Online Dictionary).לחץ למידע על Circumcision – מילון דוט קום.לחץ למידע על Circumcision – מילון קיימברידג' (Cambridge Advanced Learner's Dictionary).לחץ למידע על Circumcision – מילון אוקספורד (Oxford Dictionaries).לחץ למידע על Circumcision – המילון החופשי (Free Dictionary).לחץ למידע על Circumcision – מילון המורשת האמריקאית (American Heritage Dictionary).לחץ למידע על Circumcision – מילון קולינס (Collins English Dictionary).לחץ למידע על Circumcision – מילון Vocabulary.com.לחץ למידע על Circumcision – מילון וורדניק (Wordnik ).לחץ למידע על Circumcision – מילון וויקי (Wiktionary).לחץ למידע על Circumcision – מילון וובסטר (Webster's New World College Dictionary).לחץ למידע על Circumcision – מילון / תזאורוס וורדסמית (Wordsmyth English Dictionary).לחץ למידע על Circumcision – מילון אינפופליז (Infoplease.com).לחץ למידע על Circumcision – מילון אולטרה לינגואה (UltraLingua English Dictionary).לחץ למידע על Circumcision – מילון מבט אחד (onelook.com).לחץ למידע על Circumcision – מילון רימזון (Rhymezone.com).לחץ למידע על Circumcision – מילון מנמוניק (Mnemonic Dictionary).לחץ למידע על Circumcision – חיפוש וורדנט ( WordNet Search – 3.1).לחץ למידע על Circumcision – לוק וואי אפ (LookWAYup dictionary).