איך אומרים בית אבות באנגלית וגם איך כותבים בית אבות

שאלה

אני קצת חלש באנגלית ואני רוצה לדעת איך אומרים בית אבות באנגלית? מי שיכול לרשום גם כיצד רושמים את זה באנגלית, אני אודה לו מאוד. תודה.

תשובה לשאלה: איך אומרים בית אבות באנגלית וגם איך כותבים בית אבות


“בית אבות” כותבים באנגלית באופן הבא: Retirement home.“בית אבות” אומרים באנגלית באופן הבא: לחץ על הקישור להשמעה.בית אבות הוא מרכז מגורים המיועד לאנשים בגיל זקנה, ומספק להם שירותים המאפשרים חיים נוחים יותר מאשר בדירה פרטית. לחץ למידע נוסף
כיצד אומרים בית אבות באנגלית Old people’s home – לחץ כאן להשמעה.
 מצא מה פירוש המילה Retirement home ב-19 מילונים נחשבים. מצא מילים נרדפות והגדרות: לחץ למידע על Retirement home – מילון מרים וובסטאר (Merriam-Webster’s Online Dictionary).לחץ למידע על Retirement home – מילון דוט קום.לחץ למידע על Retirement home – מילון קיימברידג’ (Cambridge Advanced Learner’s Dictionary).לחץ למידע על Retirement home – מילון אוקספורד (Oxford Dictionaries).לחץ למידע על Retirement home – המילון החופשי (Free Dictionary).לחץ למידע על Retirement home – מילון המורשת האמריקאית (American Heritage Dictionary).לחץ למידע על Retirement home – מילון קולינס (Collins English Dictionary).לחץ למידע על Retirement home – מילון Vocabulary.com.לחץ למידע על Retirement home – מילון וורדניק (Wordnik ).לחץ למידע על Retirement home – מילון וויקי (Wiktionary).לחץ למידע על Retirement home – מילון וובסטר (Webster’s New World College Dictionary).לחץ למידע על Retirement home – מילון / תזאורוס וורדסמית (Wordsmyth English Dictionary).לחץ למידע על Retirement home – מילון אינפופליז (Infoplease.com).לחץ למידע על Retirement home – מילון אולטרה לינגואה (UltraLingua English Dictionary).לחץ למידע על Retirement home – מילון מבט אחד (onelook.com).לחץ למידע על Retirement home – מילון רימזון (Rhymezone.com).לחץ למידע על Retirement home – מילון מנמוניק (Mnemonic Dictionary).לחץ למידע על Retirement home – חיפוש וורדנט ( WordNet Search – 3.1).לחץ למידע על Retirement home – לוק וואי אפ (LookWAYup dictionary).