איך אומרים ביטוח לאומי באנגלית וגם איך כותבים ביטוח לאומי

שאלה

אני קצת חלש באנגלית ואני רוצה לדעת איך אומרים ביטוח לאומי באנגלית? מי שיכול לרשום גם כיצד רושמים את זה באנגלית, אני אודה לו מאוד. תודה.

תשובה לשאלה: איך אומרים ביטוח לאומי באנגלית וגם איך כותבים ביטוח לאומי


"ביטוח לאומי" כותבים באנגלית באופן הבא: Social Security."ביטוח לאומי" אומרים באנגלית באופן הבא: לחץ כאן להשמעה.ביטוח לאומי הוא מנגנון שמטרתו להגן על אזרחי המדינה במישור הכלכלי. לחץ למידע נוסף
קבצי שמע: social services – ראה קישור להשמעה.
 מצא מה פירוש המילה Social Security ב-19 מילונים נחשבים. מצא מילים נרדפות והגדרות: לחץ למידע על Social Security – מילון מרים וובסטאר (Merriam-Webster's Online Dictionary).לחץ למידע על Social Security – מילון דוט קום.לחץ למידע על Social Security – מילון קיימברידג' (Cambridge Advanced Learner's Dictionary).לחץ למידע על Social Security – מילון אוקספורד (Oxford Dictionaries).לחץ למידע על Social Security – המילון החופשי (Free Dictionary).לחץ למידע על Social Security – מילון המורשת האמריקאית (American Heritage Dictionary).לחץ למידע על Social Security – מילון קולינס (Collins English Dictionary).לחץ למידע על Social Security – מילון Vocabulary.com.לחץ למידע על Social Security – מילון וורדניק (Wordnik ).לחץ למידע על Social Security – מילון וויקי (Wiktionary).לחץ למידע על Social Security – מילון וובסטר (Webster's New World College Dictionary).לחץ למידע על Social Security – מילון / תזאורוס וורדסמית (Wordsmyth English Dictionary).לחץ למידע על Social Security – מילון אינפופליז (Infoplease.com).לחץ למידע על Social Security – מילון אולטרה לינגואה (UltraLingua English Dictionary).לחץ למידע על Social Security – מילון מבט אחד (onelook.com).לחץ למידע על Social Security – מילון רימזון (Rhymezone.com).לחץ למידע על Social Security – מילון מנמוניק (Mnemonic Dictionary).לחץ למידע על Social Security – חיפוש וורדנט ( WordNet Search – 3.1).לחץ למידע על Social Security – לוק וואי אפ (LookWAYup dictionary).