איך אומרים באנגלית רב הנסתר על הגלוי וגם איך כותבים רב הנסתר על הגלוי

אנגלית

שאלה

מי יכול לומר לי כיצד אומרים באנגלית רב הנסתר על הגלוי? אם אתם גם יכולים לרשום כיצד כותבים "רב הנסתר על הגלוי" זה יהיה מצויין?

תשובה לשאלה: איך אומרים באנגלית רב הנסתר על הגלוי וגם איך כותבים רב הנסתר על הגלוי


"רב הנסתר על הגלוי" כותבים באנגלית באופן הבא: There Is More To It Than Meets The Eye."רב הנסתר על הגלוי" אומרים באנגלית באופן הבא: לחץ ושמע כיצד אומרים רב הנסתר על הגלוי באנגלית.המשפט מתאר מצב שבו האדם חושב שמצב מסויים או אדם מסויים הוא הרבה יותר מורכב ממה שהוא נראה.
דוגמה למשפט עם הביטוי: There's more to this than meets the eye. I suspect Tom's not telling the truth. There must be more to him than meets the eye, or else why would she be interested in him? לחץ למידע נוסף
 מצא מה פירוש המילה There Is More To It Than Meets The Eye ב-19 מילונים נחשבים. מצא מילים נרדפות והגדרות: לחץ למידע על There Is More To It Than Meets The Eye – מילון מרים וובסטאר (Merriam-Webster's Online Dictionary).
לחץ למידע על There Is More To It Than Meets The Eye – מילון קיימברידג' (Cambridge Advanced Learner's Dictionary).לחץ למידע על There Is More To It Than Meets The Eye – מילון אוקספורד (Oxford Dictionaries).לחץ למידע על There Is More To It Than Meets The Eye – המילון החופשי (Free Dictionary).לחץ למידע על There Is More To It Than Meets The Eye – מילון המורשת האמריקאית (American Heritage Dictionary).לחץ למידע על There Is More To It Than Meets The Eye – מילון קולינס (Collins English Dictionary).
לחץ למידע על There Is More To It Than Meets The Eye – מילון וורדניק (Wordnik ).
לחץ למידע על There Is More To It Than Meets The Eye – מילון וובסטר (Webster's New World College Dictionary).לחץ למידע על There Is More To It Than Meets The Eye – מילון / תזאורוס וורדסמית (Wordsmyth English Dictionary).לחץ למידע על There Is More To It Than Meets The Eye – מילון אינפופליז (Infoplease.com).לחץ למידע על There Is More To It Than Meets The Eye – מילון אולטרה לינגואה (UltraLingua English Dictionary).לחץ למידע על There Is More To It Than Meets The Eye – מילון מבט אחד (onelook.com).לחץ למידע על There Is More To It Than Meets The Eye – מילון רימזון (Rhymezone.com).לחץ למידע על There Is More To It Than Meets The Eye – מילון מנמוניק (Mnemonic Dictionary).לחץ למידע על There Is More To It Than Meets The Eye – חיפוש וורדנט ( WordNet Search – 3.1).לחץ למידע על There Is More To It Than Meets The Eye – לוק וואי אפ (LookWAYup dictionary).