איך אומרים באנגלית קרן הלוואה וגם איך כותבים קרן הלוואה

אנגלית

שאלה

אני קצת חלש באנגלית ואני רוצה לדעת איך אומרים קרן הלוואה באנגלית? מי שיכול לרשום גם כיצד רושמים את זה באנגלית, אני אודה לו מאוד. תודה.

תשובה לשאלה: איך אומרים באנגלית קרן הלוואה וגם איך כותבים קרן הלוואה


"קרן הלוואה" כותבים באנגלית באופן הבא: Revolving Loan Fund."קרן הלוואה" אומרים באנגלית באופן הבא: לחץ ושמע כיצד אומרים קרן הלוואה באנגלית.קרן הלוואה הינה סיוע לעסקים בצורת הלוואות בערבות מדינה או גופים אחרים להקמה והרחבת עסק, רכישה ושיפור ציוד, פרסום, תשתית ועוד. לחץ למידע נוסף
קבצי שמע: Loan Fund – לחץ ושמע כיצד אומרים קרן הלוואה באנגלית.Rlf – לחץ על הקישור להשמעה.
 מצא מה פירוש המילה Revolving Loan Fund ב-19 מילונים נחשבים. מצא מילים נרדפות והגדרות: לחץ למידע על Revolving Loan Fund – מילון מרים וובסטאר (Merriam-Webster's Online Dictionary).לחץ למידע על Revolving Loan Fund – מילון דוט קום.לחץ למידע על Revolving Loan Fund – מילון קיימברידג' (Cambridge Advanced Learner's Dictionary).לחץ למידע על Revolving Loan Fund – מילון אוקספורד (Oxford Dictionaries).לחץ למידע על Revolving Loan Fund – המילון החופשי (Free Dictionary).לחץ למידע על Revolving Loan Fund – מילון המורשת האמריקאית (American Heritage Dictionary).לחץ למידע על Revolving Loan Fund – מילון קולינס (Collins English Dictionary).לחץ למידע על Revolving Loan Fund – מילון Vocabulary.com.לחץ למידע על Revolving Loan Fund – מילון וורדניק (Wordnik ).לחץ למידע על Revolving Loan Fund – מילון וויקי (Wiktionary).לחץ למידע על Revolving Loan Fund – מילון וובסטר (Webster's New World College Dictionary).לחץ למידע על Revolving Loan Fund – מילון / תזאורוס וורדסמית (Wordsmyth English Dictionary).לחץ למידע על Revolving Loan Fund – מילון אינפופליז (Infoplease.com).לחץ למידע על Revolving Loan Fund – מילון אולטרה לינגואה (UltraLingua English Dictionary).לחץ למידע על Revolving Loan Fund – מילון מבט אחד (onelook.com).לחץ למידע על Revolving Loan Fund – מילון רימזון (Rhymezone.com).לחץ למידע על Revolving Loan Fund – מילון מנמוניק (Mnemonic Dictionary).לחץ למידע על Revolving Loan Fund – חיפוש וורדנט ( WordNet Search – 3.1).לחץ למידע על Revolving Loan Fund – לוק וואי אפ (LookWAYup dictionary).