איך אומרים באנגלית קצר חשמלי וגם איך כותבים קצר חשמלי

אנגלית

שאלה

אני קצת חלש באנגלית ואני רוצה לדעת איך אומרים קצר חשמלי באנגלית? מי שיכול לרשום גם כיצד רושמים את זה באנגלית, אני אודה לו מאוד. תודה.

תשובה לשאלה: איך אומרים באנגלית קצר חשמלי וגם איך כותבים קצר חשמלי


“קצר חשמלי” כותבים באנגלית באופן הבא: Short Circuit.“קצר חשמלי” אומרים באנגלית באופן הבא: ראה קישור להשמעה.לעיתים מקצרים את המילה Short circuit ל-s/c או Short. לחץ למידע נוסף
אופציות נוספות לקצר חשמלי באנגלית Short – לחץ על הקישור להשמעה.S/C) – לחץ כאן להשמעה. מצא מה פירוש המילה Short Circuit ב-19 מילונים נחשבים. מצא מילים נרדפות והגדרות: לחץ למידע על Short Circuit – מילון מרים וובסטאר (Merriam-Webster’s Online Dictionary).לחץ למידע על Short Circuit – מילון דוט קום.לחץ למידע על Short Circuit – מילון קיימברידג’ (Cambridge Advanced Learner’s Dictionary).לחץ למידע על Short Circuit – מילון אוקספורד (Oxford Dictionaries).לחץ למידע על Short Circuit – המילון החופשי (Free Dictionary).לחץ למידע על Short Circuit – מילון המורשת האמריקאית (American Heritage Dictionary).לחץ למידע על Short Circuit – מילון קולינס (Collins English Dictionary).לחץ למידע על Short Circuit – מילון Vocabulary.com.לחץ למידע על Short Circuit – מילון וורדניק (Wordnik ).לחץ למידע על Short Circuit – מילון וויקי (Wiktionary).לחץ למידע על Short Circuit – מילון וובסטר (Webster’s New World College Dictionary).לחץ למידע על Short Circuit – מילון / תזאורוס וורדסמית (Wordsmyth English Dictionary).לחץ למידע על Short Circuit – מילון אינפופליז (Infoplease.com).לחץ למידע על Short Circuit – מילון אולטרה לינגואה (UltraLingua English Dictionary).לחץ למידע על Short Circuit – מילון מבט אחד (onelook.com).לחץ למידע על Short Circuit – מילון רימזון (Rhymezone.com).לחץ למידע על Short Circuit – מילון מנמוניק (Mnemonic Dictionary).לחץ למידע על Short Circuit – חיפוש וורדנט ( WordNet Search – 3.1).לחץ למידע על Short Circuit – לוק וואי אפ (LookWAYup dictionary).