איך אומרים באנגלית קפה הפוך וגם איך כותבים קפה הפוך

אנגלית

שאלה

חברה, מישהו כאן יכול לומר לי איך אומרים באנגלית "קפה הפוך"? אני אשמח אם תרשמו את זה בתשובה

תשובה לשאלה: איך אומרים באנגלית קפה הפוך וגם איך כותבים קפה הפוך


"קפה הפוך" כותבים באנגלית באופן הבא: Cappuccino."קפה הפוך" אומרים באנגלית באופן הבא: לחץ ושמע כיצד אומרים קפה הפוך באנגלית.קפה הפוך זה בעצם קפוצ'ינו Cappuccino. קפה אספרסו עם חלב חם וחלב מוקצף. לפי אליפות הברמנים קפוצ'ינו מכינים כאשר החלב המוקצף הוא בעובי של מינימום 1 ס"מ וסה"כ כמות המשקה נעה בין 150 ל180 מ"ל.
Latte זה שם של משקה קפה שאותו מכינים מאספרסו וחלב מאודה. כמות החלב המוקצף ב-Latte קטנה יותר עד 12 מ"מ והמשקה גדול יותר מהקפוצ'ינו (240 מ"ל).
באוסטרליה למשקה דומה ללאטה קוראים: flat white ובארה"ב יקראו למשקה דומה wet cappuccino.
אם לסכם אז ההבדל בין קפוצ'ינו לקפה לאטה הוא בגודל המשקה (לאטה גדול יותר) ובכמות החלב המוקצף (בקפוצ'ינו יש יותר)
לחלב המוקצף שמכינים במכשיר האדים שבמכונת האספרסו קוראים באנגלית: Microfoam. לחץ למידע נוסף
אפשרויות נוספות לומר קפה הפוך באנגלית Latte – ראה קישור להשמעה. מצא מה פירוש המילה Cappuccino ב-19 מילונים נחשבים. מצא מילים נרדפות והגדרות: לחץ למידע על Cappuccino – מילון מרים וובסטאר (Merriam-Webster's Online Dictionary).לחץ למידע על Cappuccino – מילון דוט קום.לחץ למידע על Cappuccino – מילון קיימברידג' (Cambridge Advanced Learner's Dictionary).לחץ למידע על Cappuccino – מילון אוקספורד (Oxford Dictionaries).לחץ למידע על Cappuccino – המילון החופשי (Free Dictionary).לחץ למידע על Cappuccino – מילון המורשת האמריקאית (American Heritage Dictionary).לחץ למידע על Cappuccino – מילון קולינס (Collins English Dictionary).לחץ למידע על Cappuccino – מילון Vocabulary.com.לחץ למידע על Cappuccino – מילון וורדניק (Wordnik ).לחץ למידע על Cappuccino – מילון וויקי (Wiktionary).לחץ למידע על Cappuccino – מילון וובסטר (Webster's New World College Dictionary).לחץ למידע על Cappuccino – מילון / תזאורוס וורדסמית (Wordsmyth English Dictionary).לחץ למידע על Cappuccino – מילון אינפופליז (Infoplease.com).לחץ למידע על Cappuccino – מילון אולטרה לינגואה (UltraLingua English Dictionary).לחץ למידע על Cappuccino – מילון מבט אחד (onelook.com).לחץ למידע על Cappuccino – מילון רימזון (Rhymezone.com).לחץ למידע על Cappuccino – מילון מנמוניק (Mnemonic Dictionary).לחץ למידע על Cappuccino – חיפוש וורדנט ( WordNet Search – 3.1).לחץ למידע על Cappuccino – לוק וואי אפ (LookWAYup dictionary).