איך אומרים באנגלית קיפוד וגם איך כותבים קיפוד

אנגלית

שאלה

אני קצת חלש באנגלית ואני רוצה לדעת איך אומרים קיפוד באנגלית? מי שיכול לרשום גם כיצד רושמים את זה באנגלית, אני אודה לו מאוד. תודה.

תשובה לשאלה: איך אומרים באנגלית קיפוד וגם איך כותבים קיפוד


"קיפוד" כותבים באנגלית באופן הבא: Hedgehog."קיפוד" אומרים באנגלית באופן הבא: לחץ כאן להשמעה.שמות נוספים לקיפוד: urchin, hedgepig, furze-pig. לחץ למידע נוסף
אופציות נוספות לקיפוד באנגלית Urchin – ראה קישור להשמעה.Hedgepig – לחץ ושמע כיצד אומרים קיפוד באנגלית. מצא מה פירוש המילה Hedgehog ב-19 מילונים נחשבים. מצא מילים נרדפות והגדרות: לחץ למידע על Hedgehog – מילון מרים וובסטאר (Merriam-Webster's Online Dictionary).לחץ למידע על Hedgehog – מילון דוט קום.לחץ למידע על Hedgehog – מילון קיימברידג' (Cambridge Advanced Learner's Dictionary).לחץ למידע על Hedgehog – מילון אוקספורד (Oxford Dictionaries).לחץ למידע על Hedgehog – המילון החופשי (Free Dictionary).לחץ למידע על Hedgehog – מילון המורשת האמריקאית (American Heritage Dictionary).לחץ למידע על Hedgehog – מילון קולינס (Collins English Dictionary).לחץ למידע על Hedgehog – מילון Vocabulary.com.לחץ למידע על Hedgehog – מילון וורדניק (Wordnik ).לחץ למידע על Hedgehog – מילון וויקי (Wiktionary).לחץ למידע על Hedgehog – מילון וובסטר (Webster's New World College Dictionary).לחץ למידע על Hedgehog – מילון / תזאורוס וורדסמית (Wordsmyth English Dictionary).לחץ למידע על Hedgehog – מילון אינפופליז (Infoplease.com).לחץ למידע על Hedgehog – מילון אולטרה לינגואה (UltraLingua English Dictionary).לחץ למידע על Hedgehog – מילון מבט אחד (onelook.com).לחץ למידע על Hedgehog – מילון רימזון (Rhymezone.com).לחץ למידע על Hedgehog – מילון מנמוניק (Mnemonic Dictionary).לחץ למידע על Hedgehog – חיפוש וורדנט ( WordNet Search – 3.1).לחץ למידע על Hedgehog – לוק וואי אפ (LookWAYup dictionary).