איך אומרים באנגלית קולט אדים וגם איך כותבים קולט אדים

אנגלית

שאלה

אני קצת חלש באנגלית ואני רוצה לדעת איך אומרים קולט אדים באנגלית? מי שיכול לרשום גם כיצד רושמים את זה באנגלית, אני אודה לו מאוד. תודה.

תשובה לשאלה: איך אומרים באנגלית קולט אדים וגם איך כותבים קולט אדים


“קולט אדים” כותבים באנגלית באופן הבא: Exhaust Hood.“קולט אדים” אומרים באנגלית באופן הבא: לחץ על הקישור להשמעה.במדינות דוברות אנגלית יש למכשיר קולט האדים מילים שונות:
באנגליה קולט אדים נקרא: Extractor hood
בארה”ב קולט אדים נקרא: Range hood
באוסטרליה קולט אדים נקרא: Rangehood
שמות נוספים: kitchen, stove, exhaust, cooker, vent, ventilation hood, cooking canopy, extractor fan, fume extractor, electric chimney. לחץ למידע נוסף
אופציות נוספות: Extractor Hood – לחץ על הקישור להשמעה.Range Hood – לחץ ושמע כיצד אומרים קולט אדים באנגלית. מצא מה פירוש המילה Exhaust Hood ב-19 מילונים נחשבים. מצא מילים נרדפות והגדרות: לחץ למידע על Exhaust Hood – מילון מרים וובסטאר (Merriam-Webster’s Online Dictionary).לחץ למידע על Exhaust Hood – מילון דוט קום.לחץ למידע על Exhaust Hood – מילון קיימברידג’ (Cambridge Advanced Learner’s Dictionary).לחץ למידע על Exhaust Hood – מילון אוקספורד (Oxford Dictionaries).לחץ למידע על Exhaust Hood – המילון החופשי (Free Dictionary).לחץ למידע על Exhaust Hood – מילון המורשת האמריקאית (American Heritage Dictionary).לחץ למידע על Exhaust Hood – מילון קולינס (Collins English Dictionary).לחץ למידע על Exhaust Hood – מילון Vocabulary.com.לחץ למידע על Exhaust Hood – מילון וורדניק (Wordnik ).לחץ למידע על Exhaust Hood – מילון וויקי (Wiktionary).לחץ למידע על Exhaust Hood – מילון וובסטר (Webster’s New World College Dictionary).לחץ למידע על Exhaust Hood – מילון / תזאורוס וורדסמית (Wordsmyth English Dictionary).לחץ למידע על Exhaust Hood – מילון אינפופליז (Infoplease.com).לחץ למידע על Exhaust Hood – מילון אולטרה לינגואה (UltraLingua English Dictionary).לחץ למידע על Exhaust Hood – מילון מבט אחד (onelook.com).לחץ למידע על Exhaust Hood – מילון רימזון (Rhymezone.com).לחץ למידע על Exhaust Hood – מילון מנמוניק (Mnemonic Dictionary).לחץ למידע על Exhaust Hood – חיפוש וורדנט ( WordNet Search – 3.1).לחץ למידע על Exhaust Hood – לוק וואי אפ (LookWAYup dictionary).