איך אומרים באנגלית צמר גפן מתוק וגם איך כותבים צמר גפן מתוק

אנגלית

שאלה

אני קצת חלש באנגלית ואני רוצה לדעת איך אומרים צמר גפן מתוק באנגלית? מי שיכול לרשום גם כיצד רושמים את זה באנגלית, אני אודה לו מאוד. תודה.

תשובה לשאלה: איך אומרים באנגלית צמר גפן מתוק וגם איך כותבים צמר גפן מתוק


“צמר גפן מתוק” כותבים באנגלית באופן הבא: Cotton Candy.“צמר גפן מתוק” אומרים באנגלית באופן הבא: ראה קישור להשמעה.צמר גפן מתוק הינו ממתק העשוי מסוכר לבן וידוע גם בכינויים כמו: “שערות סבתא”, סוכר צמר גפן, סוכר (במלעיל), שמבלולו או ימבמבם.
להלן רשימת מילים המציינות את המילה צמר גפן מתוק באנגלית:
Cotton Candy בשימוש בבריטניה, אירלנד, קנדה, ניו זילנד, הודו ודרום אפריקה
Candy Floss בשימוש בבריטניה, אירלנד, קנדה, ניו זילנד, הודו ודרום אפריקה
Candyfloss בשימוש בבריטניה, אירלנד, קנדה, ניו זילנד, הודו ודרום אפריקה
Fairy Floss בשימוש באוסטרליה
לחץ למידע נוסף
כיצד אומרים צמר גפן מתוק באנגלית Candy Floss – ראה קישור להשמעה.Candyfloss – לחץ כאן להשמעה.
 מצא מה פירוש המילה Cotton Candy ב-19 מילונים נחשבים. מצא מילים נרדפות והגדרות: לחץ למידע על Cotton Candy – מילון מרים וובסטאר (Merriam-Webster’s Online Dictionary).לחץ למידע על Cotton Candy – מילון דוט קום.לחץ למידע על Cotton Candy – מילון קיימברידג’ (Cambridge Advanced Learner’s Dictionary).לחץ למידע על Cotton Candy – מילון אוקספורד (Oxford Dictionaries).לחץ למידע על Cotton Candy – המילון החופשי (Free Dictionary).לחץ למידע על Cotton Candy – מילון המורשת האמריקאית (American Heritage Dictionary).לחץ למידע על Cotton Candy – מילון קולינס (Collins English Dictionary).לחץ למידע על Cotton Candy – מילון Vocabulary.com.לחץ למידע על Cotton Candy – מילון וורדניק (Wordnik ).לחץ למידע על Cotton Candy – מילון וויקי (Wiktionary).לחץ למידע על Cotton Candy – מילון וובסטר (Webster’s New World College Dictionary).לחץ למידע על Cotton Candy – מילון / תזאורוס וורדסמית (Wordsmyth English Dictionary).לחץ למידע על Cotton Candy – מילון אינפופליז (Infoplease.com).לחץ למידע על Cotton Candy – מילון אולטרה לינגואה (UltraLingua English Dictionary).לחץ למידע על Cotton Candy – מילון מבט אחד (onelook.com).לחץ למידע על Cotton Candy – מילון רימזון (Rhymezone.com).לחץ למידע על Cotton Candy – מילון מנמוניק (Mnemonic Dictionary).לחץ למידע על Cotton Candy – חיפוש וורדנט ( WordNet Search – 3.1).לחץ למידע על Cotton Candy – לוק וואי אפ (LookWAYup dictionary).