איך אומרים באנגלית צימר וגם איך כותבים צימר

אנגלית

שאלה

אני קצת חלש באנגלית ואני רוצה לדעת איך אומרים צימר באנגלית? מי שיכול לרשום גם כיצד רושמים את זה באנגלית, אני אודה לו מאוד. תודה.

תשובה לשאלה: איך אומרים באנגלית צימר וגם איך כותבים צימר


"צימר" כותבים באנגלית באופן הבא: Boarding House."צימר" אומרים באנגלית באופן הבא: לחץ ושמע כיצד אומרים צימר באנגלית.המילה צימר מקורה בשפה הגרמנית (צימר זה חדר בגרמנית) והיא מציינת חדר או מערכת חדרים, על פי רוב בבית מגורים או בחצרו, המושכרים למטיילים ולנופשים למשך לילה אחד או מספר לילות.
המונחים המתאימים לביטוי צימר באנגלית הם: B&B (שזה קיצור של Bed and Breakfas), Boarding house, lodging house, rooming hous. לחץ למידע נוסף
אפשרויות נוספות לומר צימר באנגלית Rooming Hous – לחץ ושמע כיצד אומרים צימר באנגלית.Lodging House – לחץ על הקישור להשמעה. מצא מה פירוש המילה Boarding House ב-19 מילונים נחשבים. מצא מילים נרדפות והגדרות: לחץ למידע על Boarding House – מילון מרים וובסטאר (Merriam-Webster's Online Dictionary).לחץ למידע על Boarding House – מילון דוט קום.לחץ למידע על Boarding House – מילון קיימברידג' (Cambridge Advanced Learner's Dictionary).לחץ למידע על Boarding House – מילון אוקספורד (Oxford Dictionaries).לחץ למידע על Boarding House – המילון החופשי (Free Dictionary).לחץ למידע על Boarding House – מילון המורשת האמריקאית (American Heritage Dictionary).לחץ למידע על Boarding House – מילון קולינס (Collins English Dictionary).לחץ למידע על Boarding House – מילון Vocabulary.com.לחץ למידע על Boarding House – מילון וורדניק (Wordnik ).לחץ למידע על Boarding House – מילון וויקי (Wiktionary).לחץ למידע על Boarding House – מילון וובסטר (Webster's New World College Dictionary).לחץ למידע על Boarding House – מילון / תזאורוס וורדסמית (Wordsmyth English Dictionary).לחץ למידע על Boarding House – מילון אינפופליז (Infoplease.com).לחץ למידע על Boarding House – מילון אולטרה לינגואה (UltraLingua English Dictionary).לחץ למידע על Boarding House – מילון מבט אחד (onelook.com).לחץ למידע על Boarding House – מילון רימזון (Rhymezone.com).לחץ למידע על Boarding House – מילון מנמוניק (Mnemonic Dictionary).לחץ למידע על Boarding House – חיפוש וורדנט ( WordNet Search – 3.1).לחץ למידע על Boarding House – לוק וואי אפ (LookWAYup dictionary).