איך אומרים באנגלית פספוסים וגם איך כותבים פספוסים

אנגלית

שאלה

אני קצת חלש באנגלית ואני רוצה לדעת איך אומרים פספוסים באנגלית? מי שיכול לרשום גם כיצד רושמים את זה באנגלית, אני אודה לו מאוד. תודה.

תשובה לשאלה: איך אומרים באנגלית פספוסים וגם איך כותבים פספוסים


"פספוסים" כותבים באנגלית באופן הבא: Blooper."פספוסים" אומרים באנגלית באופן הבא: לחץ כאן להשמעה.הביטויים: blooper, Candid, outtake, boner או gag reel מתאימים לקטעי וידאו שמכילים טעויות מצחיקות במהלך שידורי טלביזיה וכדומה. אם אתה צריך לדעת בכדי לחפש סירטונים מצחיקים של אנשים בסיטואציות מצחיקות או מוזרות אז גם candid camera יתאים וגם Fails Compilation עבור רצף של קטעים שאוחד בכדי להראות פספוסים של אנשים. לחץ למידע נוסף
אופציות נוספות: Candid – לחץ כאן להשמעה.Outtake  – לחץ ושמע כיצד אומרים פספוסים באנגלית. מצא מה פירוש המילה Blooper ב-19 מילונים נחשבים. מצא מילים נרדפות והגדרות: לחץ למידע על Blooper – מילון מרים וובסטאר (Merriam-Webster's Online Dictionary).לחץ למידע על Blooper – מילון דוט קום.לחץ למידע על Blooper – מילון קיימברידג' (Cambridge Advanced Learner's Dictionary).לחץ למידע על Blooper – מילון אוקספורד (Oxford Dictionaries).לחץ למידע על Blooper – המילון החופשי (Free Dictionary).לחץ למידע על Blooper – מילון המורשת האמריקאית (American Heritage Dictionary).לחץ למידע על Blooper – מילון קולינס (Collins English Dictionary).לחץ למידע על Blooper – מילון Vocabulary.com.לחץ למידע על Blooper – מילון וורדניק (Wordnik ).לחץ למידע על Blooper – מילון וויקי (Wiktionary).לחץ למידע על Blooper – מילון וובסטר (Webster's New World College Dictionary).לחץ למידע על Blooper – מילון / תזאורוס וורדסמית (Wordsmyth English Dictionary).לחץ למידע על Blooper – מילון אינפופליז (Infoplease.com).לחץ למידע על Blooper – מילון אולטרה לינגואה (UltraLingua English Dictionary).לחץ למידע על Blooper – מילון מבט אחד (onelook.com).לחץ למידע על Blooper – מילון רימזון (Rhymezone.com).לחץ למידע על Blooper – מילון מנמוניק (Mnemonic Dictionary).לחץ למידע על Blooper – חיפוש וורדנט ( WordNet Search – 3.1).לחץ למידע על Blooper – לוק וואי אפ (LookWAYup dictionary).