איך אומרים באנגלית פן לשיער וגם איך כותבים פן לשיער

אנגלית

שאלה

אני קצת חלש באנגלית ואני רוצה לדעת איך אומרים פן לשיער באנגלית? מי שיכול לרשום גם כיצד רושמים את זה באנגלית, אני אודה לו מאוד. תודה.

תשובה לשאלה: איך אומרים באנגלית פן לשיער וגם איך כותבים פן לשיער


“פן לשיער” כותבים באנגלית באופן הבא: Hair Dryer.“פן לשיער” אומרים באנגלית באופן הבא: לחץ כאן להשמעה.מכשיר פן לשיער הנקרא מייבש שיער: Hair Dryer ו-Blowdryer.
תסרוקת פן, החלקת השיער באמצעות מייבש שיער, “לעשות פן לשיער”: To Blow Dry Hair Straight.
כיצד אומרים פן לשיער באנגלית Blowdryer – ראה קישור להשמעה.To Blow Dry Hair Straight – לחץ על הקישור להשמעה.
 מצא מה פירוש המילה Hair Dryer ב-19 מילונים נחשבים. מצא מילים נרדפות והגדרות: לחץ למידע על Hair Dryer – מילון מרים וובסטאר (Merriam-Webster’s Online Dictionary).לחץ למידע על Hair Dryer – מילון דוט קום.לחץ למידע על Hair Dryer – מילון קיימברידג’ (Cambridge Advanced Learner’s Dictionary).לחץ למידע על Hair Dryer – מילון אוקספורד (Oxford Dictionaries).לחץ למידע על Hair Dryer – המילון החופשי (Free Dictionary).לחץ למידע על Hair Dryer – מילון המורשת האמריקאית (American Heritage Dictionary).לחץ למידע על Hair Dryer – מילון קולינס (Collins English Dictionary).לחץ למידע על Hair Dryer – מילון Vocabulary.com.לחץ למידע על Hair Dryer – מילון וורדניק (Wordnik ).לחץ למידע על Hair Dryer – מילון וויקי (Wiktionary).לחץ למידע על Hair Dryer – מילון וובסטר (Webster’s New World College Dictionary).לחץ למידע על Hair Dryer – מילון / תזאורוס וורדסמית (Wordsmyth English Dictionary).לחץ למידע על Hair Dryer – מילון אינפופליז (Infoplease.com).לחץ למידע על Hair Dryer – מילון אולטרה לינגואה (UltraLingua English Dictionary).לחץ למידע על Hair Dryer – מילון מבט אחד (onelook.com).לחץ למידע על Hair Dryer – מילון רימזון (Rhymezone.com).לחץ למידע על Hair Dryer – מילון מנמוניק (Mnemonic Dictionary).לחץ למידע על Hair Dryer – חיפוש וורדנט ( WordNet Search – 3.1).לחץ למידע על Hair Dryer – לוק וואי אפ (LookWAYup dictionary).