איך אומרים באנגלית עץ אשוח וגם איך כותבים עץ אשוח

אנגלית

שאלה

לא מצליח למצוא איך אומרים עץ אשוח באנגלית. מישהו יכול לעזור?

תשובה לשאלה: איך אומרים באנגלית עץ אשוח וגם איך כותבים עץ אשוח


"עץ אשוח" כותבים באנגלית באופן הבא: Fir Tree."עץ אשוח" אומרים באנגלית באופן הבא: ראה קישור להשמעה.אשוח הוא סוג של עץ מחטני ירוק עד. קיימים כ-50 מיני אשוח, כולם עצים המתנשאים לגובה של החל מ-10 מטרים ועד 80 מטרים. שמו המדעי של עץ האשוח הוא: Abies.
אם הכוונה היא לעץ חג המולד הרי שאחד המנהגים הנוצריים הידועים הוא מנהג הצבת עץ חג מולד וקישוטו לקראת חג המולד.
נהוג להשתמש בעצי אשוח, שהם עצים ירוקי עד, שאינם משירים את מחטיהם כשהם מתייבשים, אבל משתמשים גם בעצים מחטיים אחרים כדוגמת אורן. באנגלית עץ חג המולד נקרא Christmas Tree. לחץ למידע נוסף
קבצי שמע: Christmas Tree – לחץ ושמע כיצד אומרים עץ אשוח באנגלית.
 מצא מה פירוש המילה Fir Tree ב-19 מילונים נחשבים. מצא מילים נרדפות והגדרות: לחץ למידע על Fir Tree – מילון מרים וובסטאר (Merriam-Webster's Online Dictionary).לחץ למידע על Fir Tree – מילון דוט קום.לחץ למידע על Fir Tree – מילון קיימברידג' (Cambridge Advanced Learner's Dictionary).לחץ למידע על Fir Tree – מילון אוקספורד (Oxford Dictionaries).לחץ למידע על Fir Tree – המילון החופשי (Free Dictionary).לחץ למידע על Fir Tree – מילון המורשת האמריקאית (American Heritage Dictionary).לחץ למידע על Fir Tree – מילון קולינס (Collins English Dictionary).לחץ למידע על Fir Tree – מילון Vocabulary.com.לחץ למידע על Fir Tree – מילון וורדניק (Wordnik ).לחץ למידע על Fir Tree – מילון וויקי (Wiktionary).לחץ למידע על Fir Tree – מילון וובסטר (Webster's New World College Dictionary).לחץ למידע על Fir Tree – מילון / תזאורוס וורדסמית (Wordsmyth English Dictionary).לחץ למידע על Fir Tree – מילון אינפופליז (Infoplease.com).לחץ למידע על Fir Tree – מילון אולטרה לינגואה (UltraLingua English Dictionary).לחץ למידע על Fir Tree – מילון מבט אחד (onelook.com).לחץ למידע על Fir Tree – מילון רימזון (Rhymezone.com).לחץ למידע על Fir Tree – מילון מנמוניק (Mnemonic Dictionary).לחץ למידע על Fir Tree – חיפוש וורדנט ( WordNet Search – 3.1).לחץ למידע על Fir Tree – לוק וואי אפ (LookWAYup dictionary).