איך אומרים באנגלית על אחת כמה וכמה וגם איך כותבים על אחת כמה וכמה

אנגלית

שאלה

אני קצת חלש באנגלית ואני רוצה לדעת איך אומרים על אחת כמה וכמה באנגלית? מי שיכול לרשום גם כיצד רושמים את זה באנגלית, אני אודה לו מאוד. תודה.

תשובה לשאלה: איך אומרים באנגלית על אחת כמה וכמה וגם איך כותבים על אחת כמה וכמה


"על אחת כמה וכמה" כותבים באנגלית באופן הבא: A Fortiori."על אחת כמה וכמה" אומרים באנגלית באופן הבא: לחץ כאן להשמעה.על אחת כמה וכמה היא מטבע לשון בעברית המציינת מצבים של החלת הדין והעברת דין ממקרה אחד למשנהו, כאשר המקרה האחד קל יחסית, והשני חמור ממנו – מצבים אלו נקראים "קל וחומר".
זאת אומרת, אם מצב מסויים נכון הרי שמצב אחר נכון כפל כפליים בגלל הזיקה שבינהם.
מצב של קל וחומר נקראים באנגלית: A Fortiori Argument
"על אחת כמה וכמה" – A Fortiori
דוגמאות לשילוב A Fortiori במשפטים:
If Britain Cannot Afford A Space Programme, Then, A Fortiori, Neither Can India.
אם בריטניה לא יכולה לאפשר לעצמה תכנית חלל, על אחת כמה וכמה הודו.
"If You Are Wrong Then, A Fortiori, So Am I"
אם אתה חזק, אז על אחת כמה וכמה אני. לחץ למידע נוסף

 מצא מה פירוש המילה A Fortiori ב-19 מילונים נחשבים. מצא מילים נרדפות והגדרות: לחץ למידע על A Fortiori – מילון מרים וובסטאר (Merriam-Webster's Online Dictionary).לחץ למידע על A Fortiori – מילון דוט קום.לחץ למידע על A Fortiori – מילון קיימברידג' (Cambridge Advanced Learner's Dictionary).לחץ למידע על A Fortiori – מילון אוקספורד (Oxford Dictionaries).לחץ למידע על A Fortiori – המילון החופשי (Free Dictionary).לחץ למידע על A Fortiori – מילון המורשת האמריקאית (American Heritage Dictionary).לחץ למידע על A Fortiori – מילון קולינס (Collins English Dictionary).לחץ למידע על A Fortiori – מילון Vocabulary.com.לחץ למידע על A Fortiori – מילון וורדניק (Wordnik ).לחץ למידע על A Fortiori – מילון וויקי (Wiktionary).לחץ למידע על A Fortiori – מילון וובסטר (Webster's New World College Dictionary).לחץ למידע על A Fortiori – מילון / תזאורוס וורדסמית (Wordsmyth English Dictionary).לחץ למידע על A Fortiori – מילון אינפופליז (Infoplease.com).לחץ למידע על A Fortiori – מילון אולטרה לינגואה (UltraLingua English Dictionary).לחץ למידע על A Fortiori – מילון מבט אחד (onelook.com).לחץ למידע על A Fortiori – מילון רימזון (Rhymezone.com).לחץ למידע על A Fortiori – מילון מנמוניק (Mnemonic Dictionary).לחץ למידע על A Fortiori – חיפוש וורדנט ( WordNet Search – 3.1).לחץ למידע על A Fortiori – לוק וואי אפ (LookWAYup dictionary).