איך אומרים באנגלית עולה חדש וגם איך כותבים עולה חדש

אנגלית

שאלה

אני קצת חלש באנגלית ואני רוצה לדעת איך אומרים עולה חדש באנגלית? מי שיכול לרשום גם כיצד רושמים את זה באנגלית, אני אודה לו מאוד. תודה.

תשובה לשאלה: איך אומרים באנגלית עולה חדש וגם איך כותבים עולה חדש


“עולה חדש” כותבים באנגלית באופן הבא: Newcomer.“עולה חדש” אומרים באנגלית באופן הבא: לחץ ושמע כיצד אומרים עולה חדש באנגלית.בחוק הישראלי “עולה חדש” הוא מעמד שבו נמצא מי שמבקש לשבת ישיבת קבע בישראל מכוח חוק השבות. חוק השבות מעניק זכות עלייה לישראל לא רק ליהודים, אלא גם לאנשים ממוצא יהודי עד דור שלישי, וכן לבני זוג של יהודים.
כיצד אומרים עולה חדש באנגלית New Immigrant – לחץ ושמע כיצד אומרים עולה חדש באנגלית.
 מצא מה פירוש המילה Newcomer ב-19 מילונים נחשבים. מצא מילים נרדפות והגדרות: לחץ למידע על Newcomer – מילון מרים וובסטאר (Merriam-Webster’s Online Dictionary).לחץ למידע על Newcomer – מילון דוט קום.לחץ למידע על Newcomer – מילון קיימברידג’ (Cambridge Advanced Learner’s Dictionary).לחץ למידע על Newcomer – מילון אוקספורד (Oxford Dictionaries).לחץ למידע על Newcomer – המילון החופשי (Free Dictionary).לחץ למידע על Newcomer – מילון המורשת האמריקאית (American Heritage Dictionary).לחץ למידע על Newcomer – מילון קולינס (Collins English Dictionary).לחץ למידע על Newcomer – מילון Vocabulary.com.לחץ למידע על Newcomer – מילון וורדניק (Wordnik ).לחץ למידע על Newcomer – מילון וויקי (Wiktionary).לחץ למידע על Newcomer – מילון וובסטר (Webster’s New World College Dictionary).לחץ למידע על Newcomer – מילון / תזאורוס וורדסמית (Wordsmyth English Dictionary).לחץ למידע על Newcomer – מילון אינפופליז (Infoplease.com).לחץ למידע על Newcomer – מילון אולטרה לינגואה (UltraLingua English Dictionary).לחץ למידע על Newcomer – מילון מבט אחד (onelook.com).לחץ למידע על Newcomer – מילון רימזון (Rhymezone.com).לחץ למידע על Newcomer – מילון מנמוניק (Mnemonic Dictionary).לחץ למידע על Newcomer – חיפוש וורדנט ( WordNet Search – 3.1).לחץ למידע על Newcomer – לוק וואי אפ (LookWAYup dictionary).