איך אומרים באנגלית סרט תדמית וגם איך כותבים סרט תדמית

אנגלית

שאלה

אני קצת חלש באנגלית ואני רוצה לדעת איך אומרים סרט תדמית באנגלית? מי שיכול לרשום גם כיצד רושמים את זה באנגלית, אני אודה לו מאוד. תודה.

תשובה לשאלה: איך אומרים באנגלית סרט תדמית וגם איך כותבים סרט תדמית


"סרט תדמית" כותבים באנגלית באופן הבא: Corporate Video."סרט תדמית" אומרים באנגלית באופן הבא: ראה קישור להשמעה.Corporate video שונה מ-promotional video או promo video בכך שהוא לא חייב להיות פרסומי ולעיתים הוא נועד למטרות פנימיות של החברה. לחץ למידע נוסף
אפשרויות נוספות לומר סרט תדמית באנגלית Promotional Video – לחץ כאן להשמעה.Promo Videos – לחץ כאן להשמעה. מצא מה פירוש המילה Corporate Video ב-19 מילונים נחשבים. מצא מילים נרדפות והגדרות: לחץ למידע על Corporate Video – מילון מרים וובסטאר (Merriam-Webster's Online Dictionary).לחץ למידע על Corporate Video – מילון דוט קום.לחץ למידע על Corporate Video – מילון קיימברידג' (Cambridge Advanced Learner's Dictionary).לחץ למידע על Corporate Video – מילון אוקספורד (Oxford Dictionaries).לחץ למידע על Corporate Video – המילון החופשי (Free Dictionary).לחץ למידע על Corporate Video – מילון המורשת האמריקאית (American Heritage Dictionary).לחץ למידע על Corporate Video – מילון קולינס (Collins English Dictionary).לחץ למידע על Corporate Video – מילון Vocabulary.com.לחץ למידע על Corporate Video – מילון וורדניק (Wordnik ).לחץ למידע על Corporate Video – מילון וויקי (Wiktionary).לחץ למידע על Corporate Video – מילון וובסטר (Webster's New World College Dictionary).לחץ למידע על Corporate Video – מילון / תזאורוס וורדסמית (Wordsmyth English Dictionary).לחץ למידע על Corporate Video – מילון אינפופליז (Infoplease.com).לחץ למידע על Corporate Video – מילון אולטרה לינגואה (UltraLingua English Dictionary).לחץ למידע על Corporate Video – מילון מבט אחד (onelook.com).לחץ למידע על Corporate Video – מילון רימזון (Rhymezone.com).לחץ למידע על Corporate Video – מילון מנמוניק (Mnemonic Dictionary).לחץ למידע על Corporate Video – חיפוש וורדנט ( WordNet Search – 3.1).לחץ למידע על Corporate Video – לוק וואי אפ (LookWAYup dictionary).