איך אומרים באנגלית ספר דברים וגם איך כותבים ספר דברים

אנגלית

שאלה

לא מצליח למצוא איך אומרים ספר דברים באנגלית. מישהו יכול לעזור?

תשובה לשאלה: איך אומרים באנגלית ספר דברים וגם איך כותבים ספר דברים


"ספר דברים" כותבים באנגלית באופן הבא: Book Of Deuteronomy."ספר דברים" אומרים באנגלית באופן הבא: לחץ כאן להשמעה.ספר דברים הוא הספר החמישי מבין חמשת ספרי התורה. השם דברים נובע משום שהספר זה פותח במילים "אלה הדברים" (כל סיפרי התורה נקראים על שם המילים הפותחות). בתקופת חז"ל ספר דברים נקרא משנה תורה.
מקור שמו של ספר דברים באנגלית – Deuteronomy הוא בתרגום השבעים היווני אשר מהווה תרגום ישיר של הביטוי "משנה תורה" כפי שהובן על ידי המתרגם ליוונית. לחץ למידע נוסף

 מצא מה פירוש המילה Book Of Deuteronomy ב-19 מילונים נחשבים. מצא מילים נרדפות והגדרות: לחץ למידע על Book Of Deuteronomy – מילון מרים וובסטאר (Merriam-Webster's Online Dictionary).לחץ למידע על Book Of Deuteronomy – מילון דוט קום.לחץ למידע על Book Of Deuteronomy – מילון קיימברידג' (Cambridge Advanced Learner's Dictionary).לחץ למידע על Book Of Deuteronomy – מילון אוקספורד (Oxford Dictionaries).לחץ למידע על Book Of Deuteronomy – המילון החופשי (Free Dictionary).לחץ למידע על Book Of Deuteronomy – מילון המורשת האמריקאית (American Heritage Dictionary).לחץ למידע על Book Of Deuteronomy – מילון קולינס (Collins English Dictionary).לחץ למידע על Book Of Deuteronomy – מילון Vocabulary.com.לחץ למידע על Book Of Deuteronomy – מילון וורדניק (Wordnik ).לחץ למידע על Book Of Deuteronomy – מילון וויקי (Wiktionary).לחץ למידע על Book Of Deuteronomy – מילון וובסטר (Webster's New World College Dictionary).לחץ למידע על Book Of Deuteronomy – מילון / תזאורוס וורדסמית (Wordsmyth English Dictionary).לחץ למידע על Book Of Deuteronomy – מילון אינפופליז (Infoplease.com).לחץ למידע על Book Of Deuteronomy – מילון אולטרה לינגואה (UltraLingua English Dictionary).לחץ למידע על Book Of Deuteronomy – מילון מבט אחד (onelook.com).לחץ למידע על Book Of Deuteronomy – מילון רימזון (Rhymezone.com).לחץ למידע על Book Of Deuteronomy – מילון מנמוניק (Mnemonic Dictionary).לחץ למידע על Book Of Deuteronomy – חיפוש וורדנט ( WordNet Search – 3.1).לחץ למידע על Book Of Deuteronomy – לוק וואי אפ (LookWAYup dictionary).