איך אומרים באנגלית סולמית וגם איך כותבים סולמית

אנגלית

שאלה

אני קצת חלש באנגלית ואני רוצה לדעת איך אומרים סולמית באנגלית? מי שיכול לרשום גם כיצד רושמים את זה באנגלית, אני אודה לו מאוד. תודה.

תשובה לשאלה: איך אומרים באנגלית סולמית וגם איך כותבים סולמית


“סולמית” כותבים באנגלית באופן הבא: Pound Sign.“סולמית” אומרים באנגלית באופן הבא: לחץ ושמע כיצד אומרים סולמית באנגלית.בארצות הברית מתארים את הסימן סולמית # בשם pound sign או pound key עבור מקש הסולמית בטלפון.
בקנדה המילה עבור סולמית היא: Number sign ובאזורים אחרים בעולם מכנים את הסולמית בשם: hash או hash tag.
באנגליה המונח Pound sign ששגור בארצות הברית יתאר את סימן המטבע הבריטי פאונד £ ולא סולמית. לחץ למידע נוסף
אופציות נוספות: Number Sign – לחץ ושמע כיצד אומרים סולמית באנגלית.Hash – לחץ על הקישור להשמעה. מצא מה פירוש המילה Pound Sign ב-19 מילונים נחשבים. מצא מילים נרדפות והגדרות: לחץ למידע על Pound Sign – מילון מרים וובסטאר (Merriam-Webster’s Online Dictionary).לחץ למידע על Pound Sign – מילון דוט קום.לחץ למידע על Pound Sign – מילון קיימברידג’ (Cambridge Advanced Learner’s Dictionary).לחץ למידע על Pound Sign – מילון אוקספורד (Oxford Dictionaries).לחץ למידע על Pound Sign – המילון החופשי (Free Dictionary).לחץ למידע על Pound Sign – מילון המורשת האמריקאית (American Heritage Dictionary).לחץ למידע על Pound Sign – מילון קולינס (Collins English Dictionary).לחץ למידע על Pound Sign – מילון Vocabulary.com.לחץ למידע על Pound Sign – מילון וורדניק (Wordnik ).לחץ למידע על Pound Sign – מילון וויקי (Wiktionary).לחץ למידע על Pound Sign – מילון וובסטר (Webster’s New World College Dictionary).לחץ למידע על Pound Sign – מילון / תזאורוס וורדסמית (Wordsmyth English Dictionary).לחץ למידע על Pound Sign – מילון אינפופליז (Infoplease.com).לחץ למידע על Pound Sign – מילון אולטרה לינגואה (UltraLingua English Dictionary).לחץ למידע על Pound Sign – מילון מבט אחד (onelook.com).לחץ למידע על Pound Sign – מילון רימזון (Rhymezone.com).לחץ למידע על Pound Sign – מילון מנמוניק (Mnemonic Dictionary).לחץ למידע על Pound Sign – חיפוש וורדנט ( WordNet Search – 3.1).לחץ למידע על Pound Sign – לוק וואי אפ (LookWAYup dictionary).