איך אומרים באנגלית נ.ב וגם איך כותבים נ.ב

אנגלית

שאלה

לא מצליח למצוא איך אומרים נ.ב באנגלית. מישהו יכול לעזור?

תשובה לשאלה: איך אומרים באנגלית נ.ב וגם איך כותבים נ.ב


"נ.ב" כותבים באנגלית באופן הבא: Postscript."נ.ב" אומרים באנגלית באופן הבא: לחץ ושמע כיצד אומרים נ.ב באנגלית.נ"ב מציין ראשי תיבות לסימון תוספת או הערה בשולי מכתב או בשולי הדברים.
מקור ראשי־התיבות בעברית הם בראשי התיבות הלטיניים "nota bene", שפירושם – עיין היטב.‏
קיימים פירושים אטימולוגיים נוספים כדוגמת: נזכרתי בזאת או נזכרתי בדבר או נכתב בצד. באנגלית רושמים P.S שפירושו Puostscript ובקיצור רושמים PS או P.S.
מקור המילה מלטינית post scriptum שפירושו נכתב אחרי. לחץ למידע נוסף
אופציות נוספות: Ps – ראה קישור להשמעה.P.S. – לחץ כאן להשמעה. מצא מה פירוש המילה Postscript ב-19 מילונים נחשבים. מצא מילים נרדפות והגדרות: לחץ למידע על Postscript – מילון מרים וובסטאר (Merriam-Webster's Online Dictionary).לחץ למידע על Postscript – מילון דוט קום.לחץ למידע על Postscript – מילון קיימברידג' (Cambridge Advanced Learner's Dictionary).לחץ למידע על Postscript – מילון אוקספורד (Oxford Dictionaries).לחץ למידע על Postscript – המילון החופשי (Free Dictionary).לחץ למידע על Postscript – מילון המורשת האמריקאית (American Heritage Dictionary).לחץ למידע על Postscript – מילון קולינס (Collins English Dictionary).לחץ למידע על Postscript – מילון Vocabulary.com.לחץ למידע על Postscript – מילון וורדניק (Wordnik ).לחץ למידע על Postscript – מילון וויקי (Wiktionary).לחץ למידע על Postscript – מילון וובסטר (Webster's New World College Dictionary).לחץ למידע על Postscript – מילון / תזאורוס וורדסמית (Wordsmyth English Dictionary).לחץ למידע על Postscript – מילון אינפופליז (Infoplease.com).לחץ למידע על Postscript – מילון אולטרה לינגואה (UltraLingua English Dictionary).לחץ למידע על Postscript – מילון מבט אחד (onelook.com).לחץ למידע על Postscript – מילון רימזון (Rhymezone.com).לחץ למידע על Postscript – מילון מנמוניק (Mnemonic Dictionary).לחץ למידע על Postscript – חיפוש וורדנט ( WordNet Search – 3.1).לחץ למידע על Postscript – לוק וואי אפ (LookWAYup dictionary).