איך אומרים באנגלית ניכוי מס במקור וגם איך כותבים ניכוי מס במקור

אנגלית

שאלה

אני קצת חלש באנגלית ואני רוצה לדעת איך אומרים ניכוי מס במקור באנגלית? מי שיכול לרשום גם כיצד רושמים את זה באנגלית, אני אודה לו מאוד. תודה.

תשובה לשאלה: איך אומרים באנגלית ניכוי מס במקור וגם איך כותבים ניכוי מס במקור


"ניכוי מס במקור" כותבים באנגלית באופן הבא: Withholding Tax."ניכוי מס במקור" אומרים באנגלית באופן הבא: לחץ ושמע כיצד אומרים ניכוי מס במקור באנגלית.ניכוי מס במקור מציין את חובת ניכוי מס ההכנסה מהתשלום למוטב על ידי המשלם והעברתו לרשויות המס. לחץ למידע נוסף
אפשרויות נוספות Retention Tax – לחץ על הקישור להשמעה. מצא מה פירוש המילה Withholding Tax ב-19 מילונים נחשבים. מצא מילים נרדפות והגדרות: לחץ למידע על Withholding Tax – מילון מרים וובסטאר (Merriam-Webster's Online Dictionary).לחץ למידע על Withholding Tax – מילון דוט קום.לחץ למידע על Withholding Tax – מילון קיימברידג' (Cambridge Advanced Learner's Dictionary).לחץ למידע על Withholding Tax – מילון אוקספורד (Oxford Dictionaries).לחץ למידע על Withholding Tax – המילון החופשי (Free Dictionary).לחץ למידע על Withholding Tax – מילון המורשת האמריקאית (American Heritage Dictionary).לחץ למידע על Withholding Tax – מילון קולינס (Collins English Dictionary).לחץ למידע על Withholding Tax – מילון Vocabulary.com.לחץ למידע על Withholding Tax – מילון וורדניק (Wordnik ).לחץ למידע על Withholding Tax – מילון וויקי (Wiktionary).לחץ למידע על Withholding Tax – מילון וובסטר (Webster's New World College Dictionary).לחץ למידע על Withholding Tax – מילון / תזאורוס וורדסמית (Wordsmyth English Dictionary).לחץ למידע על Withholding Tax – מילון אינפופליז (Infoplease.com).לחץ למידע על Withholding Tax – מילון אולטרה לינגואה (UltraLingua English Dictionary).לחץ למידע על Withholding Tax – מילון מבט אחד (onelook.com).לחץ למידע על Withholding Tax – מילון רימזון (Rhymezone.com).לחץ למידע על Withholding Tax – מילון מנמוניק (Mnemonic Dictionary).לחץ למידע על Withholding Tax – חיפוש וורדנט ( WordNet Search – 3.1).לחץ למידע על Withholding Tax – לוק וואי אפ (LookWAYup dictionary).