איך אומרים באנגלית משקפת וגם איך כותבים משקפת

אנגלית

שאלה

אני קצת חלש באנגלית ואני רוצה לדעת איך אומרים משקפת באנגלית? מי שיכול לרשום גם כיצד רושמים את זה באנגלית, אני אודה לו מאוד. תודה.

תשובה לשאלה: איך אומרים באנגלית משקפת וגם איך כותבים משקפת


"משקפת" כותבים באנגלית באופן הבא: Binoculars ."משקפת" אומרים באנגלית באופן הבא: לחץ על הקישור להשמעה.משקפת היא אמצעי תצפית המסייע בצפייה למרחק. משקפת מאפשרת לראות דברים רחוקים כשהם נראים גדולים יותר וקרובים יותר, מאשר בצפייה בעין בלתי מצוידת.
מילה נרדפת למשקפת בעברית: מצופית.
מילים נוספות באנגלית המציינות משקפת: field glasses, binocular telescopes
field glasses – לחץ להשמעה
binocular telescopes – לחץ להשמעה
למידע נוסף בויקיפדיה באנגלית – לחץ כאן
למידע נוסף בויקיפדיה בעברית – לחץ כאן
משקפת צלילה:  diving mask לחץ להשמעה, dive mask לחץ להשמעה או scuba mask לחץ להשמעה.
משקפת שחיה: לחץ למידע נוסף

 מצא מה פירוש המילה Binoculars ב-19 מילונים נחשבים. מצא מילים נרדפות והגדרות: לחץ למידע על Binoculars – מילון מרים וובסטאר (Merriam-Webster's Online Dictionary).לחץ למידע על Binoculars – מילון דוט קום.לחץ למידע על Binoculars – מילון קיימברידג' (Cambridge Advanced Learner's Dictionary).לחץ למידע על Binoculars – מילון אוקספורד (Oxford Dictionaries).לחץ למידע על Binoculars – המילון החופשי (Free Dictionary).לחץ למידע על Binoculars – מילון המורשת האמריקאית (American Heritage Dictionary).לחץ למידע על Binoculars – מילון קולינס (Collins English Dictionary).לחץ למידע על Binoculars – מילון Vocabulary.com.לחץ למידע על Binoculars – מילון וורדניק (Wordnik ).לחץ למידע על Binoculars – מילון וויקי (Wiktionary).לחץ למידע על Binoculars – מילון וובסטר (Webster's New World College Dictionary).לחץ למידע על Binoculars – מילון / תזאורוס וורדסמית (Wordsmyth English Dictionary).לחץ למידע על Binoculars – מילון אינפופליז (Infoplease.com).לחץ למידע על Binoculars – מילון אולטרה לינגואה (UltraLingua English Dictionary).לחץ למידע על Binoculars – מילון מבט אחד (onelook.com).לחץ למידע על Binoculars – מילון רימזון (Rhymezone.com).לחץ למידע על Binoculars – מילון מנמוניק (Mnemonic Dictionary).לחץ למידע על Binoculars – חיפוש וורדנט ( WordNet Search – 3.1).לחץ למידע על Binoculars – לוק וואי אפ (LookWAYup dictionary).