איך אומרים באנגלית מצלמה וגם איך כותבים מצלמה

אנגלית

שאלה

אני קצת חלש באנגלית ואני רוצה לדעת איך אומרים מצלמה באנגלית? מי שיכול לרשום גם כיצד רושמים את זה באנגלית, אני אודה לו מאוד. תודה.

תשובה לשאלה: איך אומרים באנגלית מצלמה וגם איך כותבים מצלמה


“מצלמה” כותבים באנגלית באופן הבא: Camera .“מצלמה” אומרים באנגלית באופן הבא: ראה קישור להשמעה.מצלמה היא מכשיר חשמלי היוצר תמונה ומאפשר לקבע אותה לאורך זמן. מבחינים בין מצלמה (באנגלית Stills Camera או Photo Camera) ובין מצלמת וידאו (video camera או camcorder) המצלמת רצף של תמונות.
למידע נוסף בויקיפדיה באנגלית – לחץ כאן
למידע נוסף בויקיפדיה בעברית – לחץ כאן
להלן תרגום של המילה “מצלמה” מתרגום גוגל טרנסלייט.
Camera – מצלמה > לחץ להשמעה
הצעות לתרגומים נוספים מגוגל טרנסלייט עם פירוש מנוקד:
camera – מַצלֵמָה > לחץ להשמעה

 מצא מה פירוש המילה Camera ב-19 מילונים נחשבים. מצא מילים נרדפות והגדרות: לחץ למידע על Camera – מילון מרים וובסטאר (Merriam-Webster’s Online Dictionary).לחץ למידע על Camera – מילון דוט קום.לחץ למידע על Camera – מילון קיימברידג’ (Cambridge Advanced Learner’s Dictionary).לחץ למידע על Camera – מילון אוקספורד (Oxford Dictionaries).לחץ למידע על Camera – המילון החופשי (Free Dictionary).לחץ למידע על Camera – מילון המורשת האמריקאית (American Heritage Dictionary).לחץ למידע על Camera – מילון קולינס (Collins English Dictionary).לחץ למידע על Camera – מילון Vocabulary.com.לחץ למידע על Camera – מילון וורדניק (Wordnik ).לחץ למידע על Camera – מילון וויקי (Wiktionary).לחץ למידע על Camera – מילון וובסטר (Webster’s New World College Dictionary).לחץ למידע על Camera – מילון / תזאורוס וורדסמית (Wordsmyth English Dictionary).לחץ למידע על Camera – מילון אינפופליז (Infoplease.com).לחץ למידע על Camera – מילון אולטרה לינגואה (UltraLingua English Dictionary).לחץ למידע על Camera – מילון מבט אחד (onelook.com).לחץ למידע על Camera – מילון רימזון (Rhymezone.com).לחץ למידע על Camera – מילון מנמוניק (Mnemonic Dictionary).לחץ למידע על Camera – חיפוש וורדנט ( WordNet Search – 3.1).לחץ למידע על Camera – לוק וואי אפ (LookWAYup dictionary).