איך אומרים באנגלית מצורף בזאת וגם איך כותבים מצורף בזאת

אנגלית

שאלה

אני קצת חלש באנגלית ואני רוצה לדעת איך אומרים מצורף בזאת באנגלית? מי שיכול לרשום גם כיצד רושמים את זה באנגלית, אני אודה לו מאוד. תודה.

תשובה לשאלה: איך אומרים באנגלית מצורף בזאת וגם איך כותבים מצורף בזאת


"מצורף בזאת" כותבים באנגלית באופן הבא: Attached."מצורף בזאת" אומרים באנגלית באופן הבא: לחץ כאן להשמעה.רצוי להימנע ממילים שבדרך כלל לא עושים בהם שימוש בשיחה רגילה כדוגמת: Attached Herewith או Attached Herein ופשוט לומר משהו כמו: Please Find Attached לחץ למידע נוסף
קישורי השמעה למצורף בזאת באנגלית Attached Herewith – ראה קישור להשמעה.Attached Herein – לחץ ושמע כיצד אומרים מצורף בזאת באנגלית.
 מצא מה פירוש המילה Attached ב-19 מילונים נחשבים. מצא מילים נרדפות והגדרות: לחץ למידע על Attached – מילון מרים וובסטאר (Merriam-Webster's Online Dictionary).לחץ למידע על Attached – מילון דוט קום.לחץ למידע על Attached – מילון קיימברידג' (Cambridge Advanced Learner's Dictionary).לחץ למידע על Attached – מילון אוקספורד (Oxford Dictionaries).לחץ למידע על Attached – המילון החופשי (Free Dictionary).לחץ למידע על Attached – מילון המורשת האמריקאית (American Heritage Dictionary).לחץ למידע על Attached – מילון קולינס (Collins English Dictionary).לחץ למידע על Attached – מילון Vocabulary.com.לחץ למידע על Attached – מילון וורדניק (Wordnik ).לחץ למידע על Attached – מילון וויקי (Wiktionary).לחץ למידע על Attached – מילון וובסטר (Webster's New World College Dictionary).לחץ למידע על Attached – מילון / תזאורוס וורדסמית (Wordsmyth English Dictionary).לחץ למידע על Attached – מילון אינפופליז (Infoplease.com).לחץ למידע על Attached – מילון אולטרה לינגואה (UltraLingua English Dictionary).לחץ למידע על Attached – מילון מבט אחד (onelook.com).לחץ למידע על Attached – מילון רימזון (Rhymezone.com).לחץ למידע על Attached – מילון מנמוניק (Mnemonic Dictionary).לחץ למידע על Attached – חיפוש וורדנט ( WordNet Search – 3.1).לחץ למידע על Attached – לוק וואי אפ (LookWAYup dictionary).