איך אומרים באנגלית מנהל רכש וגם איך כותבים מנהל רכש

אנגלית

שאלה

אני קצת חלש באנגלית ואני רוצה לדעת איך אומרים מנהל רכש באנגלית? מי שיכול לרשום גם כיצד רושמים את זה באנגלית, אני אודה לו מאוד. תודה.

תשובה לשאלה: איך אומרים באנגלית מנהל רכש וגם איך כותבים מנהל רכש


“מנהל רכש” כותבים באנגלית באופן הבא: procurement manager.“מנהל רכש” אומרים באנגלית באופן הבא: לחץ על הקישור להשמעה.רכש הוא תהליך עסקי או ארגוני הכולל פעולות, נהלים והליכים הדרושים לצורך רכישת מוצרים ושירותים עבור ארגון.
מנהל הרכש הוא נושא את התפקיד הבכיר ביותר ברכש ותפקידו לנהל את היחידה הארגונית, להתוות את דרכה ולעתים לנהל את יתר הצוות.
למידע נוסף בויקיפדיה באנגלית – לחץ כאן
למידע נוסף בויקיפדיה בעברית – לחץ כאן
להלן תרגום של המילה “מנהל רכש” מתרגום גוגל טרנסלייט.
Purchasing Manager – מנהל רכש > לחץ להשמעה
הצעות לתרגומים נוספים מגוגל טרנסלייט עם פירוש מנוקד:

 מצא מה פירוש המילה procurement manager ב-19 מילונים נחשבים. מצא מילים נרדפות והגדרות: לחץ למידע על procurement manager – מילון מרים וובסטאר (Merriam-Webster’s Online Dictionary).לחץ למידע על procurement manager – מילון דוט קום.לחץ למידע על procurement manager – מילון קיימברידג’ (Cambridge Advanced Learner’s Dictionary).לחץ למידע על procurement manager – מילון אוקספורד (Oxford Dictionaries).לחץ למידע על procurement manager – המילון החופשי (Free Dictionary).לחץ למידע על procurement manager – מילון המורשת האמריקאית (American Heritage Dictionary).לחץ למידע על procurement manager – מילון קולינס (Collins English Dictionary).לחץ למידע על procurement manager – מילון Vocabulary.com.לחץ למידע על procurement manager – מילון וורדניק (Wordnik ).לחץ למידע על procurement manager – מילון וויקי (Wiktionary).לחץ למידע על procurement manager – מילון וובסטר (Webster’s New World College Dictionary).לחץ למידע על procurement manager – מילון / תזאורוס וורדסמית (Wordsmyth English Dictionary).לחץ למידע על procurement manager – מילון אינפופליז (Infoplease.com).לחץ למידע על procurement manager – מילון אולטרה לינגואה (UltraLingua English Dictionary).לחץ למידע על procurement manager – מילון מבט אחד (onelook.com).לחץ למידע על procurement manager – מילון רימזון (Rhymezone.com).לחץ למידע על procurement manager – מילון מנמוניק (Mnemonic Dictionary).לחץ למידע על procurement manager – חיפוש וורדנט ( WordNet Search – 3.1).לחץ למידע על procurement manager – לוק וואי אפ (LookWAYup dictionary).