איך אומרים באנגלית מלח לימון וגם איך כותבים מלח לימון

אנגלית

שאלה

תשובה לשאלה: איך אומרים באנגלית מלח לימון וגם איך כותבים מלח לימון


"מלח לימון" כותבים באנגלית באופן הבא: Citric acid."מלח לימון" אומרים באנגלית באופן הבא: לחץ על הקישור להשמעה.חומצת לימון נקראת גם חומצה ציטרית. זו חומצה אורגנית אשר נמצאת בין השאר בפירות הדר והיא שנותנת לפירות אלו את טעמם החמוץ.
בתעשייה מייצרים חומצת לימון באמצעות גידול עובש מסוג Aspergillus niger על מצע של סוכרוז. העובש יוצר חומצת לימון במטבוליזם הטבעי שלו.
למידע נוסף בויקיפדיה באנגלית – לחץ כאן
למידע נוסף בויקיפדיה בעברית – לחץ כאן
להלן תרגום של המילה "מלח לימון" מתרגום גוגל טרנסלייט.
Citric acid – מלח לימון > לחץ להשמעה
הצעות לתרגומים נוספים מגוגל טרנסלייט עם פירוש מנוקד:
citric acid – חוּמצַת לִימוֹן, מֶלַח לִימוֹן > לחץ להשמעה

 מצא מה פירוש המילה Citric acid ב-19 מילונים נחשבים. מצא מילים נרדפות והגדרות: לחץ למידע על Citric acid – מילון מרים וובסטאר (Merriam-Webster's Online Dictionary).לחץ למידע על Citric acid – מילון דוט קום.לחץ למידע על Citric acid – מילון קיימברידג' (Cambridge Advanced Learner's Dictionary).לחץ למידע על Citric acid – מילון אוקספורד (Oxford Dictionaries).לחץ למידע על Citric acid – המילון החופשי (Free Dictionary).לחץ למידע על Citric acid – מילון המורשת האמריקאית (American Heritage Dictionary).לחץ למידע על Citric acid – מילון קולינס (Collins English Dictionary).לחץ למידע על Citric acid – מילון Vocabulary.com.לחץ למידע על Citric acid – מילון וורדניק (Wordnik ).לחץ למידע על Citric acid – מילון וויקי (Wiktionary).לחץ למידע על Citric acid – מילון וובסטר (Webster's New World College Dictionary).לחץ למידע על Citric acid – מילון / תזאורוס וורדסמית (Wordsmyth English Dictionary).לחץ למידע על Citric acid – מילון אינפופליז (Infoplease.com).לחץ למידע על Citric acid – מילון אולטרה לינגואה (UltraLingua English Dictionary).לחץ למידע על Citric acid – מילון מבט אחד (onelook.com).לחץ למידע על Citric acid – מילון רימזון (Rhymezone.com).לחץ למידע על Citric acid – מילון מנמוניק (Mnemonic Dictionary).לחץ למידע על Citric acid – חיפוש וורדנט ( WordNet Search – 3.1).לחץ למידע על Citric acid – לוק וואי אפ (LookWAYup dictionary).