איך אומרים באנגלית מכתש ועלי וגם איך כותבים מכתש ועלי

אנגלית

שאלה

אני קצת חלש באנגלית ואני רוצה לדעת איך אומרים מכתש ועלי באנגלית? מי שיכול לרשום גם כיצד רושמים את זה באנגלית, אני אודה לו מאוד. תודה.

תשובה לשאלה: איך אומרים באנגלית מכתש ועלי וגם איך כותבים מכתש ועלי


“מכתש ועלי” כותבים באנגלית באופן הבא: Mortar And Pestle.“מכתש ועלי” אומרים באנגלית באופן הבא: ראה קישור להשמעה.עלי ומכתש הם כלים המשמשים לטחינה, כתישה או מעיכה וערבוב של אבקות ומשחות. העלי הוא מוט כבד שצורתו מעין אלה (נקרא באנגלית: Pestle ), והמכתש הוא כלי קיבול שצורתו מזכירה קערה (נקרא באנגלית: Mortar). לחץ למידע נוסף

 מצא מה פירוש המילה Mortar And Pestle ב-19 מילונים נחשבים. מצא מילים נרדפות והגדרות: לחץ למידע על Mortar And Pestle – מילון מרים וובסטאר (Merriam-Webster’s Online Dictionary).לחץ למידע על Mortar And Pestle – מילון דוט קום.לחץ למידע על Mortar And Pestle – מילון קיימברידג’ (Cambridge Advanced Learner’s Dictionary).לחץ למידע על Mortar And Pestle – מילון אוקספורד (Oxford Dictionaries).לחץ למידע על Mortar And Pestle – המילון החופשי (Free Dictionary).לחץ למידע על Mortar And Pestle – מילון המורשת האמריקאית (American Heritage Dictionary).לחץ למידע על Mortar And Pestle – מילון קולינס (Collins English Dictionary).לחץ למידע על Mortar And Pestle – מילון Vocabulary.com.לחץ למידע על Mortar And Pestle – מילון וורדניק (Wordnik ).לחץ למידע על Mortar And Pestle – מילון וויקי (Wiktionary).לחץ למידע על Mortar And Pestle – מילון וובסטר (Webster’s New World College Dictionary).לחץ למידע על Mortar And Pestle – מילון / תזאורוס וורדסמית (Wordsmyth English Dictionary).לחץ למידע על Mortar And Pestle – מילון אינפופליז (Infoplease.com).לחץ למידע על Mortar And Pestle – מילון אולטרה לינגואה (UltraLingua English Dictionary).לחץ למידע על Mortar And Pestle – מילון מבט אחד (onelook.com).לחץ למידע על Mortar And Pestle – מילון רימזון (Rhymezone.com).לחץ למידע על Mortar And Pestle – מילון מנמוניק (Mnemonic Dictionary).לחץ למידע על Mortar And Pestle – חיפוש וורדנט ( WordNet Search – 3.1).לחץ למידע על Mortar And Pestle – לוק וואי אפ (LookWAYup dictionary).