איך אומרים באנגלית מכון התקנים וגם איך כותבים מכון התקנים

אנגלית

שאלה

אני קצת חלש באנגלית ואני רוצה לדעת איך אומרים מכון התקנים באנגלית? מי שיכול לרשום גם כיצד רושמים את זה באנגלית, אני אודה לו מאוד. תודה.

תשובה לשאלה: איך אומרים באנגלית מכון התקנים וגם איך כותבים מכון התקנים


"מכון התקנים" כותבים באנגלית באופן הבא: Standards Institute."מכון התקנים" אומרים באנגלית באופן הבא: לחץ ושמע כיצד אומרים מכון התקנים באנגלית.מכון התקנים הישראלי הינו תאגיד ממלכתי בלתי תלוי, הפועל על פי הסמכויות שהוענקו לו בחוק לפיתוח, הכנה והטמעה של תקנים חדשים, אבטחת האיכות של מוצרים ושירותים על ידי בדיקות מעבדה ואישורי תו תקן.
מכון התקנים הישראלי נקרא באנגלית: The Standards Institution Of Israel
מכון התקנים האמריקאי: American National Standards Institute או בקיצור: Ansi.
מכון התקנים הבריטי: British Standards Institution או בקיצור Bsi. לחץ למידע נוסף
קישורי שמע The Standards Institution Of Israel – לחץ כאן להשמעה.
 מצא מה פירוש המילה Standards Institute ב-19 מילונים נחשבים. מצא מילים נרדפות והגדרות: לחץ למידע על Standards Institute – מילון מרים וובסטאר (Merriam-Webster's Online Dictionary).לחץ למידע על Standards Institute – מילון דוט קום.לחץ למידע על Standards Institute – מילון קיימברידג' (Cambridge Advanced Learner's Dictionary).לחץ למידע על Standards Institute – מילון אוקספורד (Oxford Dictionaries).לחץ למידע על Standards Institute – המילון החופשי (Free Dictionary).לחץ למידע על Standards Institute – מילון המורשת האמריקאית (American Heritage Dictionary).לחץ למידע על Standards Institute – מילון קולינס (Collins English Dictionary).לחץ למידע על Standards Institute – מילון Vocabulary.com.לחץ למידע על Standards Institute – מילון וורדניק (Wordnik ).לחץ למידע על Standards Institute – מילון וויקי (Wiktionary).לחץ למידע על Standards Institute – מילון וובסטר (Webster's New World College Dictionary).לחץ למידע על Standards Institute – מילון / תזאורוס וורדסמית (Wordsmyth English Dictionary).לחץ למידע על Standards Institute – מילון אינפופליז (Infoplease.com).לחץ למידע על Standards Institute – מילון אולטרה לינגואה (UltraLingua English Dictionary).לחץ למידע על Standards Institute – מילון מבט אחד (onelook.com).לחץ למידע על Standards Institute – מילון רימזון (Rhymezone.com).לחץ למידע על Standards Institute – מילון מנמוניק (Mnemonic Dictionary).לחץ למידע על Standards Institute – חיפוש וורדנט ( WordNet Search – 3.1).לחץ למידע על Standards Institute – לוק וואי אפ (LookWAYup dictionary).