איך אומרים באנגלית מיטה זוגית וגם איך כותבים מיטה זוגית

אנגלית

שאלה

אני קצת חלש באנגלית ואני רוצה לדעת איך אומרים מיטה זוגית באנגלית? מי שיכול לרשום גם כיצד רושמים את זה באנגלית, אני אודה לו מאוד. תודה.

תשובה לשאלה: איך אומרים באנגלית מיטה זוגית וגם איך כותבים מיטה זוגית


"מיטה זוגית" כותבים באנגלית באופן הבא: Double Bed."מיטה זוגית" אומרים באנגלית באופן הבא: לחץ על הקישור להשמעה.מיטה זוגית היא מיטה בעלת מימדים גדולים יותר ממיטת יחיד. קיימים גדלים שונים של מיטות זוגיות הזוכים לשמות שונים לפי גודל המיטה.
לדוגמה בארה"ב נהוגים השמות הבאים עבור מיטה זוגית:
Full Bed, Double Bed, Queen Size Bed, King Size Bed ו-California Size Bed
באנגליה יש כינויים נוספים כגון: Extra King, Super King, Emperor ועוד. לחץ למידע נוסף
כיצד אומרים מיטה זוגית באנגלית Full Size Bed – ראה קישור להשמעה.Queen Size Bed – לחץ כאן להשמעה.
 מצא מה פירוש המילה Double Bed ב-19 מילונים נחשבים. מצא מילים נרדפות והגדרות: לחץ למידע על Double Bed – מילון מרים וובסטאר (Merriam-Webster's Online Dictionary).לחץ למידע על Double Bed – מילון דוט קום.לחץ למידע על Double Bed – מילון קיימברידג' (Cambridge Advanced Learner's Dictionary).לחץ למידע על Double Bed – מילון אוקספורד (Oxford Dictionaries).לחץ למידע על Double Bed – המילון החופשי (Free Dictionary).לחץ למידע על Double Bed – מילון המורשת האמריקאית (American Heritage Dictionary).לחץ למידע על Double Bed – מילון קולינס (Collins English Dictionary).לחץ למידע על Double Bed – מילון Vocabulary.com.לחץ למידע על Double Bed – מילון וורדניק (Wordnik ).לחץ למידע על Double Bed – מילון וויקי (Wiktionary).לחץ למידע על Double Bed – מילון וובסטר (Webster's New World College Dictionary).לחץ למידע על Double Bed – מילון / תזאורוס וורדסמית (Wordsmyth English Dictionary).לחץ למידע על Double Bed – מילון אינפופליז (Infoplease.com).לחץ למידע על Double Bed – מילון אולטרה לינגואה (UltraLingua English Dictionary).לחץ למידע על Double Bed – מילון מבט אחד (onelook.com).לחץ למידע על Double Bed – מילון רימזון (Rhymezone.com).לחץ למידע על Double Bed – מילון מנמוניק (Mnemonic Dictionary).לחץ למידע על Double Bed – חיפוש וורדנט ( WordNet Search – 3.1).לחץ למידע על Double Bed – לוק וואי אפ (LookWAYup dictionary).