איך אומרים באנגלית מבחן התוצאה וגם איך כותבים מבחן התוצאה

אנגלית

שאלה

חברה, מישהו כאן יכול לומר לי איך אומרים באנגלית "מבחן התוצאה"? אני אשמח אם תרשמו את זה בתשובה

תשובה לשאלה: איך אומרים באנגלית מבחן התוצאה וגם איך כותבים מבחן התוצאה


"מבחן התוצאה" כותבים באנגלית באופן הבא: The Proof Of The Pudding Is In The Eating."מבחן התוצאה" אומרים באנגלית באופן הבא: לחץ על הקישור להשמעה.מבחן התוצאה היא הדרך שבה ניתן לומר על דרך מסויימת שהיא טובה. זאת אומרת, רק לאחר שהתוצאות שנתקבלו מהניסיון הם חיוביות אז אפשר לומר שהדרך או השיטה עומדים במבחן התוצאה.
באנגלית אומרים: The Proof Of The Pudding Is In The Eating
ויש גם קיצור: The Proof Is In The Pudding לחץ למידע נוסף
כיצד אומרים מבחן התוצאה באנגלית The Proof Is In The Pudding – ראה קישור להשמעה.
 מצא מה פירוש המילה The Proof Of The Pudding Is In The Eating ב-19 מילונים נחשבים. מצא מילים נרדפות והגדרות: לחץ למידע על The Proof Of The Pudding Is In The Eating – מילון מרים וובסטאר (Merriam-Webster's Online Dictionary).
לחץ למידע על The Proof Of The Pudding Is In The Eating – מילון קיימברידג' (Cambridge Advanced Learner's Dictionary).לחץ למידע על The Proof Of The Pudding Is In The Eating – מילון אוקספורד (Oxford Dictionaries).לחץ למידע על The Proof Of The Pudding Is In The Eating – המילון החופשי (Free Dictionary).לחץ למידע על The Proof Of The Pudding Is In The Eating – מילון המורשת האמריקאית (American Heritage Dictionary).לחץ למידע על The Proof Of The Pudding Is In The Eating – מילון קולינס (Collins English Dictionary).


לחץ למידע על The Proof Of The Pudding Is In The Eating – מילון וובסטר (Webster's New World College Dictionary).לחץ למידע על The Proof Of The Pudding Is In The Eating – מילון / תזאורוס וורדסמית (Wordsmyth English Dictionary).לחץ למידע על The Proof Of The Pudding Is In The Eating – מילון אינפופליז (Infoplease.com).לחץ למידע על The Proof Of The Pudding Is In The Eating – מילון אולטרה לינגואה (UltraLingua English Dictionary).לחץ למידע על The Proof Of The Pudding Is In The Eating – מילון מבט אחד (onelook.com).לחץ למידע על The Proof Of The Pudding Is In The Eating – מילון רימזון (Rhymezone.com).לחץ למידע על The Proof Of The Pudding Is In The Eating – מילון מנמוניק (Mnemonic Dictionary).לחץ למידע על The Proof Of The Pudding Is In The Eating – חיפוש וורדנט ( WordNet Search – 3.1).לחץ למידע על The Proof Of The Pudding Is In The Eating – לוק וואי אפ (LookWAYup dictionary).