איך אומרים באנגלית מאוורר וגם איך כותבים מאוורר

אנגלית

שאלה

אני קצת חלש באנגלית ואני רוצה לדעת איך אומרים מאוורר באנגלית? מי שיכול לרשום גם כיצד רושמים את זה באנגלית, אני אודה לו מאוד. תודה.

תשובה לשאלה: איך אומרים באנגלית מאוורר וגם איך כותבים מאוורר


"מאוורר" כותבים באנגלית באופן הבא: Mechanical fan."מאוורר" אומרים באנגלית באופן הבא: לחץ ושמע כיצד אומרים מאוורר באנגלית.מאוורר הוא מכשיר להנעת אוויר על ידי פעולת דחיפה או יניקה. מכשירים אלו יכולים לשמש בשימוש ביתי, תעשייתי או ציבורי, הן על מנת לפזר מצבור של אוויר חם או לגרום לזרימת אוויר לשינוע חפצים, כחלק ממכשיר בו הוא משולב.
למידע נוסף בויקיפדיה באנגלית – לחץ כאן
למידע נוסף בויקיפדיה בעברית – לחץ כאן
להלן תרגום של המילה "מאוורר" מתרגום גוגל טרנסלייט.
Fan – מאוורר > לחץ להשמעה

 מצא מה פירוש המילה Mechanical fan ב-19 מילונים נחשבים. מצא מילים נרדפות והגדרות: לחץ למידע על Mechanical fan – מילון מרים וובסטאר (Merriam-Webster's Online Dictionary).לחץ למידע על Mechanical fan – מילון דוט קום.לחץ למידע על Mechanical fan – מילון קיימברידג' (Cambridge Advanced Learner's Dictionary).לחץ למידע על Mechanical fan – מילון אוקספורד (Oxford Dictionaries).לחץ למידע על Mechanical fan – המילון החופשי (Free Dictionary).לחץ למידע על Mechanical fan – מילון המורשת האמריקאית (American Heritage Dictionary).לחץ למידע על Mechanical fan – מילון קולינס (Collins English Dictionary).לחץ למידע על Mechanical fan – מילון Vocabulary.com.לחץ למידע על Mechanical fan – מילון וורדניק (Wordnik ).לחץ למידע על Mechanical fan – מילון וויקי (Wiktionary).לחץ למידע על Mechanical fan – מילון וובסטר (Webster's New World College Dictionary).לחץ למידע על Mechanical fan – מילון / תזאורוס וורדסמית (Wordsmyth English Dictionary).לחץ למידע על Mechanical fan – מילון אינפופליז (Infoplease.com).לחץ למידע על Mechanical fan – מילון אולטרה לינגואה (UltraLingua English Dictionary).לחץ למידע על Mechanical fan – מילון מבט אחד (onelook.com).לחץ למידע על Mechanical fan – מילון רימזון (Rhymezone.com).לחץ למידע על Mechanical fan – מילון מנמוניק (Mnemonic Dictionary).לחץ למידע על Mechanical fan – חיפוש וורדנט ( WordNet Search – 3.1).לחץ למידע על Mechanical fan – לוק וואי אפ (LookWAYup dictionary).