איך אומרים באנגלית לעשות פן וגם איך כותבים לעשות פן

אנגלית

שאלה

לא מצליח למצוא איך אומרים לעשות פן באנגלית. מישהו יכול לעזור?

תשובה לשאלה: איך אומרים באנגלית לעשות פן וגם איך כותבים לעשות פן


"לעשות פן" כותבים באנגלית באופן הבא: To Blow Dry Hair Straight."לעשות פן" אומרים באנגלית באופן הבא: לחץ כאן להשמעה.לעשות פן פירוש: לייבש את השיער ולסדר אותו בעזרת מייבש שיער. מקור המילה פן הוא בבמילה הגרמנית Föhn, שפירושה מייבש שיער, ובמקור הוא שמה של רוח חמה ויבשה האופיינית להרי האלפים.
למידע נוסף בויקיפדיה באנגלית – לחץ כאן
למידע נוסף בויקיפדיה בעברית – לחץ כאן
להלן תרגום של המילה "מייבש שיער" מתרגום גוגל טרנסלייט.
Hairdryer – מייבש שיער > לחץ להשמעה

 מצא מה פירוש המילה To Blow Dry Hair Straight ב-19 מילונים נחשבים. מצא מילים נרדפות והגדרות: לחץ למידע על To Blow Dry Hair Straight – מילון מרים וובסטאר (Merriam-Webster's Online Dictionary).
לחץ למידע על To Blow Dry Hair Straight – מילון קיימברידג' (Cambridge Advanced Learner's Dictionary).לחץ למידע על To Blow Dry Hair Straight – מילון אוקספורד (Oxford Dictionaries).לחץ למידע על To Blow Dry Hair Straight – המילון החופשי (Free Dictionary).לחץ למידע על To Blow Dry Hair Straight – מילון המורשת האמריקאית (American Heritage Dictionary).לחץ למידע על To Blow Dry Hair Straight – מילון קולינס (Collins English Dictionary).
לחץ למידע על To Blow Dry Hair Straight – מילון וורדניק (Wordnik ).לחץ למידע על To Blow Dry Hair Straight – מילון וויקי (Wiktionary).לחץ למידע על To Blow Dry Hair Straight – מילון וובסטר (Webster's New World College Dictionary).לחץ למידע על To Blow Dry Hair Straight – מילון / תזאורוס וורדסמית (Wordsmyth English Dictionary).לחץ למידע על To Blow Dry Hair Straight – מילון אינפופליז (Infoplease.com).לחץ למידע על To Blow Dry Hair Straight – מילון אולטרה לינגואה (UltraLingua English Dictionary).לחץ למידע על To Blow Dry Hair Straight – מילון מבט אחד (onelook.com).לחץ למידע על To Blow Dry Hair Straight – מילון רימזון (Rhymezone.com).לחץ למידע על To Blow Dry Hair Straight – מילון מנמוניק (Mnemonic Dictionary).לחץ למידע על To Blow Dry Hair Straight – חיפוש וורדנט ( WordNet Search – 3.1).לחץ למידע על To Blow Dry Hair Straight – לוק וואי אפ (LookWAYup dictionary).