איך אומרים באנגלית לוחות הברית וגם איך כותבים לוחות הברית

אנגלית

שאלה

אני קצת חלש באנגלית ואני רוצה לדעת איך אומרים לוחות הברית באנגלית? מי שיכול לרשום גם כיצד רושמים את זה באנגלית, אני אודה לו מאוד. תודה.

תשובה לשאלה: איך אומרים באנגלית לוחות הברית וגם איך כותבים לוחות הברית


"לוחות הברית" כותבים באנגלית באופן הבא: Tablets Of Stone."לוחות הברית" אומרים באנגלית באופן הבא: לחץ על הקישור להשמעה.לוחות הברית הנקראים גם "לוחות העדות" הם על פי המתואר בתנ"ך לוחות אבן, שעליהם נכתבו עשרת הדיברות ואשר ניתנו לעם ישראל במעמד הר סיני.
להלן רשימת מילים המציינות את המונח לוחות הברית באנגלית:
Tablets Of Stone
Tablets Of Stone
Stone Tablets
Tablets Of Law
לחץ למידע נוסף
כיצד אומרים לוחות הברית באנגלית Tablets Of Stone – ראה קישור להשמעה.Stone Tablets – ראה קישור להשמעה.
 מצא מה פירוש המילה Tablets Of Stone ב-19 מילונים נחשבים. מצא מילים נרדפות והגדרות: לחץ למידע על Tablets Of Stone – מילון מרים וובסטאר (Merriam-Webster's Online Dictionary).לחץ למידע על Tablets Of Stone – מילון דוט קום.לחץ למידע על Tablets Of Stone – מילון קיימברידג' (Cambridge Advanced Learner's Dictionary).לחץ למידע על Tablets Of Stone – מילון אוקספורד (Oxford Dictionaries).לחץ למידע על Tablets Of Stone – המילון החופשי (Free Dictionary).לחץ למידע על Tablets Of Stone – מילון המורשת האמריקאית (American Heritage Dictionary).לחץ למידע על Tablets Of Stone – מילון קולינס (Collins English Dictionary).לחץ למידע על Tablets Of Stone – מילון Vocabulary.com.לחץ למידע על Tablets Of Stone – מילון וורדניק (Wordnik ).לחץ למידע על Tablets Of Stone – מילון וויקי (Wiktionary).לחץ למידע על Tablets Of Stone – מילון וובסטר (Webster's New World College Dictionary).לחץ למידע על Tablets Of Stone – מילון / תזאורוס וורדסמית (Wordsmyth English Dictionary).לחץ למידע על Tablets Of Stone – מילון אינפופליז (Infoplease.com).לחץ למידע על Tablets Of Stone – מילון אולטרה לינגואה (UltraLingua English Dictionary).לחץ למידע על Tablets Of Stone – מילון מבט אחד (onelook.com).לחץ למידע על Tablets Of Stone – מילון רימזון (Rhymezone.com).לחץ למידע על Tablets Of Stone – מילון מנמוניק (Mnemonic Dictionary).לחץ למידע על Tablets Of Stone – חיפוש וורדנט ( WordNet Search – 3.1).לחץ למידע על Tablets Of Stone – לוק וואי אפ (LookWAYup dictionary).